Levandule květ celý 30g

22.2.2024

Levandule květ celý 30g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou způsoby použití levandule květ celý 30g?
A:Levandule květ celý 30g lze použít k aromaterapii, jako bylinný čaj, do koupelí, inhalace a také do kosmetických přípravků.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jsou v levanduli květu celém 30g nějaké přirozené léčivé účinky?
A:Ano, levandule květ celý 30g má antioxidační, antibakteriální a protizánětlivé účinky. Je také známo, že pomáhá při úzkosti, migrénách a problémech se spánkem.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kde lze zakoupit levanduli květ celý 30g?
A:Levanduli květ celý 30g lze zakoupit v různých obchodech s bylinami, online na e-shopech a v lékárnách.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou doporučené dávkování a skladování levandule květu celého 30g?
A:Doporučené dávkování je asi 1-2 lžičky denně nebo podle potřeby. Levandule květ celý 30g je třeba skladovat v suchu a temnu, aby si zachovala své účinky.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Existují nějaké vedlejší účinky užívání levandule květu celého 30g?
A:Většinou nejsou žádné vedlejší účinky při správném dávkování. Nicméně, lze se setkat s přecitlivělostí na levanduli, takže je lepší užívat ji s opatrností a případně konzultovat s lékařem.

ský Levandule květ celý (Lavandula angustifolia) je léčivá bylina, kterou lidstvo již více než 2500 let obdivuje a využívá pro léčebné účely. Používá se vždy čerstvá nebo sušená ve formě čajů, tinktur nebo odvarů. Má koupelnově svěží, typickou vůni a má blahodárné účinky na psychiku - prohlubuje relaxaci, mírní napětí a ani tolik nesnižuje úroveň stresu. Látky obsažené v levanduli mají mírné antiseptické a regenerační účinky. Ve formě květu má levandule konkrétní léčebné a preventivní účinky. Má uklidňující účinky na trávicí systém, zmírňuje bolesti hlavy a migrény, navozuje pocit lehkosti, pomáhá s únavou, reguluje chuť k jídlu a pomáhá s palpitacemi srdce. V lidovém léčitelství je levandule květ celý používán pro své léčebné účinky, a to buď ve formě čaje nebo tinktur, nebo dokonce ve formě vonných obkladů. Květ je bohatý na éterické oleje a vitamíny a pomáhá organizmu lépe se vyrovnat se stresem a napětím. Tento produkt je certifikován Evropskou unií a splňuje její nařízení týkající se popisu léčivých vlastností bylin. Levandule květ celý je získáván z přírodního zdroje a bez chemických úprav. Balení o hmotnosti 30g je dostačující pro více užitků a poskytuje blahodárné účinky.

Levandule pravá květ celý 30g(20x1,5g) LEAF Lavandula vera flos tot.
Skladem (10+ ks)
46,00
41,07 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....