Lékořice lysá kořen 50g

21.9.2023

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou přínosy konzumace lékořice lysého kořene?
A:Lékořice lysý kořen má mnoho pozitivních účinků na lidské zdraví, jako například obnovu sliznic a snížení hladiny cholesterolu.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak dlouho lze uchovávat lékořici lysý kořen a jak ho správně skladovat?
A:Lékořice lysý kořen lze skladovat až 2 roky, pokud je uchováván v suchu a tmavém prostředí. Doporučujeme uchovávat v hermeticky uzavřené nádobě.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je lékořice lysý kořen vhodný pro osoby s cukrovkou?
A:Osoby s cukrovkou by měly být opatrné při konzumaci lékořice lysého kořene, neboť obsahuje látky, které mohou ovlivnit hladinu cukru v krvi.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je způsob přípravy lékořice lysého kořene?
A:Lékořice lysý kořen lze připravovat jako čaj, přidávat ho do kuchyně nebo ho také používat jako přírodní sladidlo.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Může lékořice lysý kořen způsobit vedlejší účinky?
A:Při konzumaci lékořice lysého kořene je třeba být opatrný, neboť může způsobit vedlejší účinky jako zvýšený krevní tlak, bolesti hlavy nebo žaludeční potíže. Doporučujeme poradit se s lékařem, především pokud trpíte některým z výše uveden

Lékořice lysá je bylina, jejíž kořen obsahuje aktivní látky, které se uplatňují jako přírodní léčiva. Tento kořen má dlouhou historii a jeho využití se datuje do starověku. Lékořice lysá je často užívána pro svůj diuretický účinek, což znamená, že pomáhá odstraňovat tekutiny z těla. Kořen lékořice lysé se také užívá k léčbě nadýmání. Další využití lékořice lysé kořene je pro léčbu bolesti svalů a revmatických onemocnění. Kromě toho má tento kořen také antispasmodické a uklidňující účinky. Tato bylina se rovněž používá k léčbě zánětlivých onemocnění arterií a varikózy. Lékořici lysou lze použít v podobě čerstvého kořene nebo ve formě extraktu. Společně se mohou užívat i další byliny, jako je například petržel nebo majoránka. Pro dosažení nejlepších výsledků je vhodné užívat lékořici lysou v dávkách 50 gramů denně. Než začnete lékořici lysou užívat, doporučuje se nejprve se poradit se svým lékařem, abyste se vyhnuli nežádoucím vedlejším účinkům. Užívání lékořice lysé může být pro lidi trpící hypertenzí nebo těhotné ženy nebezpečné.

Lékořice lysá kořen 50g Liquiritiae radix (Glycyrrhiza glabra) cons.
Skladem (10+ ks)
36,00
31,30 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....