Lapacho kůra 30g(20x1,5g)

3.6.2023

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se používá Lapacho kůra?
A:Lapacho kůru lze využít jako čaj. Stačí zalít jednu sáček kůry vroucí vodou, nechat louhovat a poté konzumovat.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaká je účinnost Lapacho kůry?
A:Lapacho kůra obsahuje řadu látek, které mají pozitivní vliv na zdraví. Mezi ně patří například antioxidanty, antibakteriální látky a imunomodulační složky.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je Lapacho kůra vhodná pro děti?
A:Doporučuje se konzultovat užívání Lapacho kůry s lékařem před podáním dětem.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Existují nějaká rizika spojená s užíváním Lapacho kůry?
A:Lapacho kůra může způsobit některé vedlejší účinky, jako například průjem. Ve velmi vzácných případech mohou být lidé alergičtí na lapacho.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kde lze zakoupit kvalitní Lapacho kůru?
A:Lapacho kůru lze zakoupit v některých lékárnách a obchodech se zdravou výživou. Doporučuje se vyhledat ověřeného prodejce s dobrými recenzemi a vysokou kvalitou produktu.

Lapacho kůra 30g (20 x 1,5g) Lapacho je stálezelený strom, který roste v deštných pralesích Jižní Ameriky. Kůra tohoto stromu se dlouhodobě používá jako léčivá bylina pro tradiční léčbu široké škály zdravotních problémů. Kůra lapachu má vysoce antioxidanty a je bohatá na vápník a draslík. Obsahuje také aminokyseliny, betain, síru, flavonoidy, saponiny a triterpeny. Je bohatým zdrojem vitamínů C, E a B-karotenu. Komplex látek obsažených v lapachu může pomoci snížit hladinu cholesterolu, pomáhat s kardiovaskulárními problémy a poskytovat imunomodulační účinky. Lapacho kůra se často užívá ve formě čaje. Má silnou ovocnou chuť. Čaj lapachu může být použit pro prevenci a léčbu mnoha nemocí včetně: mnoho druhů infekcí (včetně střevních), artritida, střevní onemocnění, rakovina, ekzém, cukrovka, alergie a mnoho dalších. Lapacho kůra 30g (20 x 1,5g) je přírodní léčebná bylina, která může být užívána pro prevenci a léčbu širokého spektra zdravotních problémů. Kůra je bohatá na vitamíny a antioxidanty, které pomáhají snižovat riziko nežádoucích účinků a mají pozitivní dopady na obecné zdraví. Je třeba mít na paměti, že bylinné léky by měly být vždy používány s opatrností a vždy se poraďte se svým lékařem nebo lékařským onkologem.

Lapacho kůra 30g(20x1,5g) Tabebuia impetiginosa cortex plv.
Skladem (10+ ks)
36,00
31,30 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....