Krušina olšová kůra řez. Frangulae alnus cortex cons.

20.5.2024

Krušina olšová kůra řez. Frangulae alnus cortex cons.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je krušina olšová kůra řez?
A:Krušina olšová kůra řez je extrakt z kůry stromu Frangula alnus, který se používá jako projímadlo.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se krušina olšová kůra řez používá?
A:Krušina olšová kůra řez se obvykle užívá jako infuze, kapsle nebo tinktura. Doporučená dávka závisí na konkrétním produktu a individuální potřebě.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou přínosy krušina olšová kůry řez pro zdraví?
A:Krušina olšová kůra řez má projímavé účinky, pomáhá odstraňovat toxiny z těla a podporuje zdravé zažívání. Také má antioxidační a protizánětlivé účinky.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Existují nějaké vedlejší účinky spojené s užíváním krušina olšová kůra řez?
A:Někteří lidé mohou mít citlivost na kůru krušiny olšové a mohou vyvolat nežádoucí účinky, jako jsou bolest břicha, průjem a zácpa. Doporučuje se, aby se před užitím konzultovalo s lékařem.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kde se dá krušina olšová kůra řez zakoupit?
A:Krušina olšová kůra řez je k dispozici v přírodních potravinách a v obchodech s doplňky stravy. Může být také objednána online u specializovaných prodejců.

Krušina olšová kůra řez (Frangulae alnus cortex cons.) je bylina používaná v tradiční medicíně po mnoho let. Obsahuje alkaloidy, saponiny a flavonoidy, které mají léčivé účinky. Krátkodobě se krušinu olšovou kůrou řez často používá v podobě odvarů, nálevů nebo tinktur proti onemocněním zažívacího traktu. Je prokázáno, že krušina olšová kůra řez je účinná proti žaludečním a střevním potížím, stejně jako proti chronickému průjmu a zánětu střeva. Může také zmírnit symptomatologii s Crohnovou chorobou a dalšími autoimunitními střevními chorobami. Krom toho je krušina olšová kůra řez také používána externě na léčení prasklin, popálenin a ran. Předepisuje se také při léčbě kožních chorob, jako je lupénka, ekzém a šupinatá vyrážka. Kromě toho se obecně považuje za protizánětlivou látku a může tedy pomoci zmírnit zánět spojený s revmatoidní artritidou. Krušina olšová kůra řez může být použita vnitřně i vnějším, ale je důležité si uvědomit, že některé účinné látky mohou být pro lidské tělo toxické. Proto je důležité poradit se so svým lékařem dříve, než se rozhodnete tento produkt používat.

Krušina olšová kůra řez. Frangulae alnus cortex cons.
Skladem (10+ kg)
258,80
231,07 bez DPH
- +
kg

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....