Kozoroh 50g

19.6.2024

Kozoroh 50g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je Kozoroh 50g?
A:Kozoroh 50g je přírodní doplněk stravy s obsahem minerálních látek a antioxidantů z výtažků rostlin, určený pro podporu imunitního systému a celkové vitality organismu.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je složení Kozorohu 50g?
A:Kozoroh 50g obsahuje extrakty ze šťavelu, kopřivy, pampelišky a brusinky. Dále obsahuje vitaminy A, C a E, minerální látky jako železo, hořčík, zinek a selen, a také další výživové látky jako flavonoidy a karotenoidy.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se užívá Kozoroh 50g?
A:Kozoroh 50g se užívá jako přírodní doplněk stravy. Doporučená dávka je jedna čajová lžička denně, kterou se doporučuje smíchat s vodou nebo jiným nápojem. Užívání se doporučuje pravidelně po dobu alespoň 3 měsíců.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Má Kozoroh 50g nějaké vedlejší účinky?
A:Kozoroh 50g je vyroben pouze z přírodních výtažků a neměl by způsobovat žádné vedlejší účinky. Pokud však máte podezření na nesnášenlivost některé ze složek, konzultujte užívání s lékařem.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kde si mohu Kozoroh 50g zakoupit?
A:Kozoroh 50g je k dostání v lékárnách, obchodech s přírodní kosmetikou a na internetových e-shopech. P

: Kozoroh (latinsky Peucedanum cervaria) je bylina z čeledi kořenatkovitých. Vyhledává se na loukách a v trávnících. Roste ve výšce 0,5-1,5 m a jeho listy mají tvar lopatky. Květy jsou nachové barvy. Kozoroh obsahuje unikátní sloučeniny, zejména seskviterpenní látky, které mohou mít léčivé účinky. Používají se k léčbě problémů s trávením a ledvinami, stejně jako jako protizánětlivé, antiseptické a antivirové prostředky. Bylina může být také použita k léčbě kožních problémů a ekzémů. Kozoroh může být užíván jako čaj nebo v prášku. Dávkování se nejlépe doporučuje poradit se svým lékařem. Před užíváním by měly být vyřešeny potenciální kontraindikace, jako je alergie. Není vždy známo, jaký vliv mohou mít účinky kombinace různých rostlin. Kozoroh by neměl být užíván během těhotenství nebo kojení, protože jeho účinky na tyto populace nejsou známy. Ženy během menopauzy by měly před užíváním tohoto léku také konzultovat lékaře. Při správném užívání může mít kozoroh bohaté léčebné účinky. Aby se dosáhly optimálního účinku, je potřeba si dávkování pozorně prostudovat a poradit se předem s lékařem.

Kozoroh 50g Posílení vazů, úponů a šlach
Skladem (10+ ks)
45,00
40,18 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....