Kozlík (Valerian) kořen 40g

19.6.2024

Kozlík (Valerian) kořen 40g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je to kozlík (Valerian) kořen 40g?
A:Kozlík (Valerian) kořen 40g je přírodní léčivý prostředek, který se získává z kořenů rostliny Valeriana officinalis.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se užívá kozlík (Valerian) kořen 40g?
A:Kozlík (Valerian) kořen 40g se nejčastěji užívá jako čaj nebo tinktura. Dávkování závisí na konkrétním produktu a doporučení výrobce.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:K čemu se používá kozlík (Valerian) kořen 40g?
A:Kozlík (Valerian) kořen 40g se tradičně používá jako přirozený prostředek proti nespavosti, úzkosti, nervozitě a stresu. Také se může použít k uklidnění trávicího traktu.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je kozlík (Valerian) kořen 40g bezpečný?
A:Kozlík (Valerian) kořen 40g je obecně považován za bezpečný pro většinu lidí, ale může způsobit vedlejší účinky jako ospalost, závratě nebo bolest hlavy. Pokud máte nějaké zdravotní problémy, měli byste se poradit s lékařem před užíváním.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kde lze zakoupit kozlík (Valerian) kořen 40g?
A:Kozlík (Valerian) kořen 40g je možné zakoupit v lékárnách, drogeriích nebo na internetu. Je důležité si vybírat od

. Kozlík (Valeriana officinalis) je bylina, která pochází z Evropy, Asie a Severní Ameriky. Je to vytrvalá, oddenkatá bylina s červenými a bílými květy. Velmi oblíbená je také pro svou aromatickou vůni. Kozlík má dlouhou historii používání lidmi jako prostředek ke zmírnění úzkosti, nespavosti a nepokojů. Kořen kořene kozlíku, jež se na trhu prodává ve formě sypkého kořene, jejichž léčivé složky se poté zpracovávají do různých léčivých produktů. Kořen kozlíku obsahuje účinné látky, které mu poskytují hojivé a relaxační účinky. Mezi tyto účinné látky patří ß-karboliny, valeriány, akutin, kyselina valerianová a lignany. Kořen kozlíku je obzvláště bohatý na hojivé komponenty, které mohou pomoci při léčbě stresu. Kromě toho může být kořen kozlíku užitečný při zmírňování bolesti svalů a kloubů. Kozlíkový kořen se může využívat jako přírodní léčivo v podobě prášku, tinktury, tablety, čaje nebo kapslí. Čaj z kořene kozlíku se připravuje naléváním jednoho gramu sypaného kořene s 250 ml vařící vody. Pro dosažení léčebných účinků je doporučeno konzumovat 40-80 mg sypaného kořene denně.

Kozlík (Valerian) kořen 40g(20x2g) Valeriana officinalis radix plv.
Skladem (10+ ks)
46,00
41,07 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....