Koriandr setý plod celý Coriandrum sativum fructus tot.

24.6.2024

Koriandr setý plod celý Coriandrum sativum fructus tot.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je koriandr setý plod celý Coriandrum sativum fructus tot?
A:Koriandr setý plod celý Coriandrum sativum fructus tot je celý sušený plod rostliny koriandr setý s vysokou aromatickou chutí a vůní.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se používá koriandr setý plod celý Coriandrum sativum fructus tot?
A:Koriandr setý plod celý Coriandrum sativum fructus tot se používá při vaření jako koření, přidává se do salátů, marinád, omáček, polévek a dalších pokrmů.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je koriandr setý plod celý Coriandrum sativum fructus tot zdravý?
A:Ano, koriandr setý plod celý Coriandrum sativum fructus tot má mnoho zdravotních přínosů. Obsahuje vitamíny, minerály a antioxidanty, které podporují imunitní systém a zlepšují trávení.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Může koriandr setý plod celý Coriandrum sativum fructus tot způsobit alergii?
A:Ano, některé osoby mohou být alergické na koriandr setý plod celý Coriandrum sativum fructus tot. Pokud máte přecitlivělost na jiné koření, je možné, že budete také alergičtí na tento produkt.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak lze skladovat koriandr setý plod celý Coriandrum sativum fructus tot?
A:Koriandr setý plod celý Coriandrum sativum fructus tot by měl být skladován v suchu a temnu. Může být uložen v uzavřené nádobě po dobu až 6 měsíců

e Koriandr je jednou z nejstarších bylin, která se používají pro jejich léčivé vlastnosti. Pochází z oblastí Středního východu a odtud se postupně rozšířilo do celého světa. Koriandr patří do čeledi šťavelovitých a jeho plody se nazývají Coriandrum sativum fructus tot. Koriandr je často používaný v tradiční medicíně pro jeho léčivé a tonické účinky. Je to bohatý zdroj vitamínů A, C, E a K, minerálů, jako je železo, hořčík a draslík. Plody koriandru jsou také bohatým zdrojem folátů. Lidé používají koriandr k léčbě některých nemocí. Například, užívání plodů koriandru může pomoci snižovat horečku a pomáhá bojovat proti virovým infekcím. Plody koriandru jsou také známé pro svou schopnost pomoci trávení a zmírnit problémy s trávením, jako je žaludeční kyselost, plynatost a nadýmání. Koriandr se také používá jako afrodiziakum a je uznáván pro svou schopnost přirozeně stimulovat libido. Koriandr se může konzumovat syrový, nebo jeho plod může být sušen, aby se vytvořila koření. Dále je možné lisovat extrakt z plodů koriandru, který se používá v různých léčivých preparátech. Vzhledem k velkému množství léčivých vlastností by měl být koriandr součástí každé domácí lékárničky.

Koriandr setý plod celý Coriandrum sativum fructus tot.
Skladem (10+ kg)
120,80
107,86 bez DPH
- +
kg

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....