Koprník štětinolistý kořen řez. Meum athamanticum radix cons.

25.2.2024

Koprník štětinolistý kořen řez. Meum athamanticum radix cons.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou přínosy koprníku štětinolistého?
A:Koprník štětinolistý má mnoho léčebných vlastností. Je znám pro svůj antiseptický účinek, snižuje horečku, působí jako diuretikum a je užitečný při trávicích problémech.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se používá koprník štětinolistý kořen řez Meum athamanticum radix cons?
A:Kořen koprníku štětinolistého lze použít k přípravě nálevu nebo tinktury. Nálev se bere třikrát denně a tinkturu lze užívat jako jednorázovou dávku.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Existují nějaké vedlejší účinky spojené s užíváním koprníku štětinolistého?
A:Použití koprníku štětinolistého by mělo být konzultováno s lékařem, zejména pokud jste těhotná nebo kojící. Lékař může doporučit specifické dávkování a informovat vás o jakýchkoli možných vedlejších účincích.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kde lze zakoupit koprník štětinolistý kořen řez Meum athamanticum radix cons?
A:Koprník štětinolistý kořen řez lze zakoupit v lékárnách nebo online v prodejnách se zdravou výživou.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak lze skladovat koprník štětinolistý kořen řez Meum athamanticum radix cons?
A:Koprník štětinolistý kořen řez by měl být skladován na suchém a tmavém místě

e. Koprník štětinolistý kořen řez, Meum athamanticum radix cons., je bylina pěstovaná po staletí v Evropě a Středozemním pásmu pro její léčivé vlastnosti. Používá se jako součást tradiční lidové medicíny a je oblíbená pro své protizánětlivé účinky. Koprník štětinolistý je rostlina s vysokým stonkem ve tvaru růžice a modra-fialovými květy. Listy mají podlouhlý tvar a měkkou textury. Vrcholky květů protkané stříbřitou čarou uprostřed jsou obvykle skvrnité. Kořen je dlouhý a silný s vřetenovitou strukturou. Kořen koprníku štětinolistého může být použit k výrobě léčivé tinktury nebo infuze. Léčivé složky obsažené v koprníku štětinolistém kořeni zahrnují saponiny, látky antibakteriálního a protizánětlivého působení, které mohou pomoci snížit bolest a nevolnost a podpořit správné trávení. Kromě toho je koprník štětinolistý kořen často používán k normalizaci hladin cholesterolu. Vzhledem k tomu, že koprník štětinolistý obsahuje mnoho léčivých látek, doporučuje se před použitím kořene konzultovat váš lékař. Nejsou provedeny žádné klinické studie týkající se účinků tohoto léčivého činidla na lidské zdraví, takže je nesmírně důležité, abyste varovali všechny osoby, které tento produkt užívají. Koprník štětinolistý je velkou rostlinou s řadou potenciálních léčebných výhod. Pokud jde o léčbu, je důležité si uvědomit, že každý může reagovat jinak na tinkturu nebo infuzi z kořene koprníku štětinolistého, a proto je důležité, abyste vždy konzultovali svého lékaře.

Koprník štětinolistý kořen řez. Meum athamanticum radix cons.
Skladem (10+ kg)
2 301,20
2 054,64 bez DPH
- +
kg

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....