Koprník štětinolistý kořen 50

23.2.2024

Koprník štětinolistý kořen 50

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je Koprník štětinolistý kořen 50?
A:Koprník štětinolistý kořen 50 je bylinný přípravek, který se využívá při trávicích obtížích. Obsahuje extrakt z kořene koprníku štětinolistého a další přírodní složky.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak Koprník štětinolistý kořen 50 působí?
A:Koprník štětinolistý kořen 50 podporuje trávení, snižuje tvorbu plynu a pomáhá uklidnit podráždění střevní sliznice. Také může zmírňovat křeče a nadýmání.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kdy je vhodné užívat Koprník štětinolistý kořen 50?
A:Koprník štětinolistý kořen 50 je vhodné užívat při trávicích potížích, jako jsou nadýmání, pálení žáhy, bolesti břicha, zácpa nebo průjem. Je vhodné se poradit s lékařem před zahájením užívání.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak Koprník štětinolistý kořen 50 užívat?
A:Doporučená dávka Koprníku štětinolistého kořene 50 je 1-2 kapsle třikrát denně. Kapsle se užívají před jídlem s dostatečným množstvím vody.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Má Koprník štětinolistý kořen 50 nějaké vedlejší účinky?
A:Při správném dávkování nejsou významné vedlejší účinky při užívání Koprníku štětinolistého

e Koprník štětinolistý (Achillea millefolium L.) je bylina původem z Evropy. Jeho kořen, nazývaný též kořen srdčí plodnice, je využívaný pro léčebné účely. Čerstvé nebo usušené listy a kořen jsou léčivé. Kořen Koprníku štětinolistého má za hlavní léčivé vlastnosti: odvar z kořene se užívá na zmírnění horečky, křečí, krev v hlenu, kolik a revmatismu. Čerstvé nebo usušené listy jsou ředěny na odvar a používány jako tonikum a diuretikum. Koprník štětinolistý je snadno rozpoznatelný podle svých malých, srdčitých listů. listy jsou vejčité, 2-6 cm dlouhé, střídavě usazené a zakončené zaoblenou špičkou. Kořen Koprníku štětinolistého se používá ve formě odvaru nebo prášku. Koprník štětinolistý má účinnost proti mnoha nemocem. Jeho kořen obsahuje flavonoidy, které mají protizánětlivé vlastnosti. Kořen Koprníku štětinolistého může být využit k léčbě akutních i chronických onemocnění. Může být také použit k potlačení horečky, bolesti a křečí. Kořen Koprníku štětinolistého může být také použit k prevenci mnohých nemocí. Koprník štětinolistý je univerzální bylinou, kterou lze použít jak interně, tak externě. Upravuje trávicí trakt, stimuluje imunitní systém, zmírňuje bolest, normalizuje krevní tlak a zmírňuje infekce. Kupující by si měli vybrat kořen Koprníku štětinolistého, který má rozpustné látky. To znamená, že musí být z farmy, která poskytuje kvalitní a čerstvé kořeny. Kořeny Koprníku štětinolistého jsou obvykle k dispozici v práškové formě nebo ve formě odvaru. U sušeného kořene byste měli vybrat kvalitu, která má více aroma.

Koprník štětinolistý kořen 50g Meum athamanticum radix cons.
Skladem (10+ ks)
118,00
105,36 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....