Kontryhel žlutozelený nať 40g

30.9.2023

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se používá kontryhel žlutozelený nať 40g?
A:Kontryhel žlutozelený nať 40g se může užívat jako čaj, nálev nebo infuze. Při přípravě čaje se obvykle použije 1-2 lžičky bylin na šálek vroucí vody a nechá se louhovat 5-10 minut. Kontryhel žlutozelený nať 40g může také být přidán do koupelové vany nebo použit jako složka pro kosmetické produkty.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou hlavní účinky kontryhel žlutozelený nať 40g?
A:Kontryhel žlutozelený nať 40g má mnoho různých účinků, mezi které patří například podpora trávicího a močového systému, snížení horečky, podpora imunitního systému a redukce zánětu. Dále se této rostlině připisují relaxační účinky a schopnost pomáhat při úzkosti a stresu.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Může kontryhel žlutozelený nať 40g vyvolat nežádoucí účinky?
A:Užívání kontryhelu žlutozeleného nať 40g by mělo být bezpečné pro většinu dospělých osob, a proto nevyvolává obvykle nežádoucí účinky. Nicméně, jako při užívání jakékoli byliny nebo doplňku stravy, měli byste s použitím kontryhelu konzultovat svého lékaře, zejména pokud máte zdravotní obtíže nebo berete léky.

e Kontryhel žlutozelený (Euphrasia officinalis) je bylina pocházející z Čeledi šťovíkovitých. Roste v mnoha oblastech Evropy, Asie a Severní Ameriky. Jeho listy jsou listnaté a husté, má žlutooranžovou barvu. Kontryhel je jedinečný v tom, že má velmi silný protizánětlivý účinek. Kontryhel žlutozelený (Euphrasia officinalis) se obvykle používá ve formě klasických čajových sáčků nebo jako čerstvá nať. Obsažená léčivá sušina je 40g balení. Kontryhel žlutozelený má následující léčivé vlastnosti: Pomáhá při mnoha druzích očních onemocněních, jako jsou alergické reakce, záněty, suchost a pocit cizího tělesa v oku. Má antiseptický účinek, který pomáhá léčit infekce v oku. Osvědčila se také jako léčba pro stres, deprese a úzkost. Pomáhá také uvolňovat napětí z očí, snižuje zarudnutí a zarudnutí. Konečně, Kontryhel žlutozelený je užitečný pro léčbu onemocnění horních cest dýchacích, jako je zánět horních cest dýchacích, astma a nachlazení. Kontryhel žlutozelený je účinná léčba pro mnoho očních onemocnění, neurologických poruch a respiračních onemocnění. Vždy je důležité používat přípravky obsahující čerstvou nať Kontryhelu žlutozeleného a postupovat podle pokynů lékaře nebo lékařského pracovníka.

Kontryhel žlutozelený nať 40g Alchemilla xanthochlora herba cons.
Skladem (10+ ks)
33,00
28,70 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....