Kinkeliba list celý neřezaný Combretum micranthum folium tot.

24.6.2024

Kinkeliba list celý neřezaný Combretum micranthum folium tot.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je Kinkeliba list celý neřezaný Combretum micranthum folium tot?
A:Kinkeliba list celý neřezaný Combretum micranthum folium tot je sušený a celý list z afrického stromu nazývaného Kinkeliba. Tento list se používá jako bylinkový čaj a má mnoho zdravotních benefitů.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je původ Kinkeliba listu?
A:Kinkeliba je africký strom, který se vyskytuje v západní Africe. Listy tohoto stromu jsou tradičně používány k léčbě různých nemocí v Africe.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou zdravotní benefity Konkeliba listu?
A:Kinkeliba list má mnoho zdravotních benefitů, včetně snižování hladiny cukru v krvi, podpory zažívacího traktu, zlepšení imunitního systému a anti-inflamatorních účinků.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se připravuje Kinkelibu list?
A:Kinkeliba list se obvykle připravuje jako bylinkový čaj, který se vaří ve vroucí vodě. Je vhodné nechat listy louhovat po dobu alespoň 5 minut, aby se uvolnily jejich zdravotní benefity.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Lze Kinkeliba list kombinovat s jinými bylinkami?
A:Ano, Kinkeliba list se často kombinuje s jinými bylinkami, jako jsou například máta, citron nebo medovka. Tyto kombinace mohou pomoci zlepšit chuť a zvýšit zdravotní benefity.

e Combretum micranthum folium tot. - list celý neřezaný Kinkeliba Combretum micranthum (L.) Cufodontis, čeleď Combretaceae – Kinkeliba, je keřovitá rostlina původem z Afriky. Listy se sbírají v době květu celé, neřezané. Pravidelný chemický složení listu se skládá z flavonoidů, triterpenoidů a taninů. Kinkeliba má široké použití v afrických tradičních medicínách. Používá se jako obecné tonikum, antipyretikum, pro gastrointestinální problémy, jako diuretikum a pro anthelmintickou léčbu. Studie na myších vedla k závěru, že nápoj z kinkeliby má protizánětlivé účinky. Kromě toho byly vykonány studie o jeho účincích na srdce a játra, které ukázaly pozitivní výsledky. U lidí byla provedena studie o antidiabetických účincích přípravku s listy kinkeliby. Studie ukázaly, že kinkeliba snížila krevní cukr a zvýšila hladiny antioxidantů. Vzhledem k tomu, že je to běžně užívaná rostlina, je nutná doporučení odborníka před jeho užíváním.

Kinkeliba list celý neřezaný Combretum micranthum folium tot.
nedostupné
2 070,00
1 848,21 bez DPH
- +
kg

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....