Kašel a průdušky 30g(20x1,5g)

24.6.2024

Kašel a průdušky 30g(20x1,5g)

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak pomáhá Kašel a průdušky 30g (20x1,5g) při léčbě kašle a průdušek?
A:Kašel a průdušky 30g (20x1,5g) je přírodní doplněk stravy, který může pomoci při zmírnění kašle a uvolnění průdušek. Obsahuje směs bylin, jako jsou kořen slézu, řeřicha, mateřídouška a podobně, které mají protizánětlivé a expektoratové účinky.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se Kašel a průdušky 30g (20x1,5g) užívají?
A:Jedna sáčková dávka Kašel a průdušky 30g (20x1,5g) se rozpustí ve sklenici vlažné vody a vypije se. Užívá se 2-3krát denně po jídle.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kdo by neměl užívat Kašel a průdušky 30g (20x1,5g)?
A:Kašel a průdušky 30g (20x1,5g) by neměly užívat těhotné a kojící ženy, děti do 12 let a osoby s alergií na některou z bylin obsažených v přípravku.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou možné vedlejší účinky Kašel a průdušky 30g (20x1,5g)?
A:Vedlejší účinky jsou zřídka hlášeny. Může se vyskytnout alergická reakce na některou z bylin obsažených v přípravku.

Kašel a průdušky je kombinovaná bylina, která se často používá v léčebných procedurách a při léčbě různých obtíží. Tato bylinná směs je směsí listů, květů, kořenů a některých dalších složek. Kašel a průdušky se obvykle prodávají ve formě čajové směsi, ale také se nacházejí ve formě tablety nebo kapsle. Kašel a průdušky obsahují následující byliny: pozdní tymián (Thymus serpyllum), mladý jalovec (Juniperus communis), třapatka rd-cé (Tussilago farfara), kopřiva nepará (Urtica dioica), lípa srdčitá (Tilia cordata), šalvěj lékařská (Salvia officinalis), tymiánové lístky (Thymus vulgaris) a šalvej růžová (Salvia rosmarinus). Kašel a průdušky jsou obecně doporučovány pro léčbu respiračních obtíží, například kašel, dýchací obtíže, průduškové katar a astma. Bylina také podporuje detoxikaci organismu a je účinnou prevencí proti chřipce a jiným infekcím. Díky svým silným antiseptickým a antivirovým vlastnostem mohou být Kašel a Průdušky použity k léčbě onemocnění dýchacího ústrojí, nachlazení, zánětu průdušek a astmatu. Kašel a průdušky jsou oblíbeným lékem při léčbě respiračních obtíží a mohou být užívány preventivně. Směs je bezpečná pro všechny věkové skupiny, včetně malých dětí. Před užíváním Kašel a průdušek je doporučeno se poradit s lékařem. Je důležité postupovat podle návodu na etiketě a nenechat se odradit vysokou dávkou, protože se jedná o koncentrovanou směs bylin.

Průdušky - dýchání a hleny 30g(20x1,5g) Milota teas Premium
Skladem (10+ ks)
45,00
40,18 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....