Kardamom obecný plod drcený hrubý řez. Elettaria cardamomum fructus cons.

21.9.2023

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je kardamom obecný plod drcený hrubý řez?
A:Kardamom obecný plod drcený hrubý řez je koření, které se získává z plodů rostliny Elettaria cardamomum. Plody jsou nejdříve usušeny a poté drceny na hrubý řez.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se používá kardamom obecný plod drcený hrubý řez?
A:Kardamom obecný plod drcený hrubý řez se často používá jako koření do sladkých i slaných jídel. Obvykle se přidává do rýže, těstovin, masa, ryb nebo omáček. Také se používá do dortů, cukroví a jiných sladkostí.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Má kardamom obecný plod drcený hrubý řez léčebné účinky?
A:Ano, kardamom obecný plod drcený hrubý řez má řadu léčebných účinků. Může pomoci redukovat trávicí potíže, zlepšit dechovou funkci, snížit hladinu cukru v krvi a snížit krevní tlak.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je kardamom obecný plod drcený hrubý řez vhodný pro vegetariány a vegany?
A:Ano, kardamom obecný plod drcený hrubý řez je vhodný pro vegetariány a vegany. Je to rostlinné koření a neobsahuje žádné živočišné složky.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak dlouho lze skladovat kardamom obecný plod drcený hrubý řez?
A:Kardamom obecný plod drcený hrubý

e. Kardamom obecný plod drcený hrubý řez (Elettaria cardamomum fructus cons.) je bylina, která pochází z čeledi zimostrázovitých rostlin. Má sladkou a silnou vůni po skořici a pryskyřici a díky tomu se často používá jako koření. Je to jednoletá rostlina s listy ve tvaru trojúhelníku a bílé nebo růžové květy. Má také několik léčivých vlastností. Kardamom má protizánětlivé, antidiabetické, antioxidační a antibakteriální vlastnosti. Dokáže také snížit hladinu cholesterolu a posílit imunitní systém. Užívá se také k léčbě nachlazení, astmatu, plicních onemocnění a anémie. Kromě toho může podporovat trávení a snižovat hladinu cukru v krvi. Jak užívat kardamom obecný? Může být užíván ve formě čaje nebo prášku. Obvykle se přidává do vařených jídel, koupelí nebo bylinných čajů jako přísada pro zvýšení chuti a zdravotních přínosů. Kardamom obecný může být v některých případech nevhodný pro lidi se zvýšeným krevním tlakem nebo alergiemi. Proto by se měl užívat s opatrností a pouze pod dohledem odborníka. Kardamom obecný je velmi bohatý na cenné látky a může přinést mnoho výhod pro naše zdraví. Proto nezapomeňte využít jeho léčebné vlastnosti.

Kardamom obecný plod drcený hrubý řez. Elettaria cardamomum fructus cons.
Skladem (5 kg)
3 450,00
3 000,00 bez DPH
- +
kg

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....