Jinan dvoulaločný list řez. Ginkgo biloba folium cons.

30.5.2023

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je Jinan dvoulaločný list řez?
A:Jinan dvoulaločný list řez je sušený a rozdrcený list jednoho z nejstarších stromů na světě - Ginkgo biloba.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je účel Jinan dvoulaločný list řez?
A:Jinan dvoulaločný list řez se v tradiční čínské medicíně používá k léčbě různých zdravotních problémů, včetně problémů s krevním oběhem a pamětí.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se Jinan dvoulaločný list řez užívá?
A:Jinan dvoulaločný list řez se nejčastěji užívá ve formě čaje. Může se také užívat v přípravcích jako jsou kapky, tablety nebo extrakty.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Existují nějaké nežádoucí účinky při užívání Jinan dvoulaločný list řez?
A:Ano, nepřiměřeně vysoké dávky mohou způsobit nežádoucí účinky, jako jsou bolesti břicha, průjem a kožní reakce. Proto by měl být Jinan dvoulaločný list řez užíván pod dohledem odborníka.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kde lze Jinan dvoulaločný list řez zakoupit?
A:Jinan dvoulaločný list řez lze zakoupit v některých lékárnách a obchodech se zdravou výživou. Je také možné ho zakoupit on-line. Při nákupu je důležité si ověřit kvalitu a původ produktu.

e Jinan dvoulaločný list řez (Ginkgo biloba folium cons.) je medicinální bylina pocházející z Číny, která je ve světě běžně užívána. Jeho nejčastější léčivou složkou jsou flavony, souhrnně označované jako ginkgoflavonoidy. Léčivé účinky: Jinan dvoulaločný list řez byl klinicky testován a bylo prokázáno, že má příznivý vliv na lidské zdraví. Nejčastěji se používá k léčbě onemocnění mozku a periferních cév, jako jsou Alzheimerova choroba a mrtvice, a také ke snížení nespavosti. Další účinná léčba je na cévy a nervy, prevence aterosklerózy a hypertenze. Může také být užitečné pro léčbu dlouhodobých bolestí a mírných depresí. Kontraindikace: Bylina by neměla být užívána osobami, které berou antikoagulancia, stejně jako těhotné a kojící ženy. Jinan dvoulaločný list řez může interagovat s léky na diabetes a měl by být vyhnul diabetikům. Také by to nemělo být užíváno osobami s žaludečními vředy v anamnéze. Užívání: Extrakt z Jinanu dvoulaločného listu řezu je obvykle užíván ve formě tablet, kapslí nebo čaje. Doporučuje se užívat pod lékařským dohledem a nebrat více než doporučenou dávku. Jinan dvoulaločný list řez je vysoce účinná medicinální bylina s blahodárnými účinky, ale je třeba si uvědomit i možná rizika u jejího užívání. Proto doporučujeme konzultaci s lékařem nebo lékárníkem, než začnete s jeho používáním.

Jinan dvoulaločný list řez. Ginkgo biloba folium cons.
Skladem (10+ kg)
458,80
398,96 bez DPH
- +
kg

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....