Jetel červený květ 20g

14.6.2024

Jetel červený květ 20g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je účel jetelu červeného květu 20g?
A:Jetel červený květ se tradičně používá k podpoře trávicího traktu, zlepšení kvality pokožky a uklidnění nervového systému.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou vedlejší účinky užívání jetelu červeného květu 20g?
A:Většina lidí nemá žádné vedlejší účinky při užívání jetelu červeného květu. Nicméně, při překročení doporučené dávky mohou být zaznamenány bolesti hlavy nebo trávicí problémy.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je doporučený způsob užívání jetelu červeného květu 20g?
A:Doporučená dávka jetelu červeného květu je 1-2 kapsle denně s jídlem a dostatečným množstvím vody. Je důležité se řídit pokyny na obalu produktu.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Lze jetel červený květ užívat během těhotenství nebo kojení?
A:Před užíváním jetelu červeného květu během těhotenství nebo kojení byste měli konzultovat s lékařem.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kolik by mělo trvat užívání jetelu červeného květu 20g?
A:Délka užívání jetelu červeného květu závisí na potřebách jednotlivce a jejich zdravotních problémech. Pokud máte jakékoli příznaky nebo obtíže, měli byste se poradit s lékařem nebo odborníkem na v

Jetel červený květ je jednou z nejznámějších bylin. Má mnoho léčivých vlastností, a proto je často součástí léčivých směsí. Květy jetele červeného jsou sušeny a pak se používají pro různé účely. Sušené květy mají hořčinu, takže jsou vhodné k přípravě čajů. Mohou být také nasekané a přidány do salátů nebo se mohou použít k obarvení potravin. Tráva jetele červeného květu má také léčivé vlastnosti a může být ve formě tinktury nebo odvaru užívána pro udržení zdraví. Tradiční medicína tvrdí, že jetel červený květ může pomoci snížit horečku a podporovat trávení. Může pomoci při bolestech hlavy a může přispět k udržení optimálního krevního tlaku. Také byla prokázána schopnost jetele červeného květu bojovat s anginou, revmatismem a neuralgií. Tato bylina je také důležitá pro ty, kteří se snaží zhubnout. Při správně zvoleném dávkování je jetel červený květ velmi účinnou pomocí pro ty, kteří se snaží svůj metabolismus zrychlit a zhubnout. Vzhledem k uvedeným léčivým vlastnostem jsou květy jetele červeného v našem obchodě nabízeny ve 20g balení. Tyto květy mají přirozeně hořčinu a chuť a mají také nutriční hodnotu. Používají se pro léčbu různých onemocnění a podporují imunitní systém. Naše květy jetele červeného květu jsou certifikovány EU nařízením o popisu léčivých vlastností bylin.

Jetel červený květ 20g Trifolium pratense flos tot.
Skladem (10+ ks)
34,00
30,36 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....