Jahodník obecný list 40g

25.9.2023

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou složky Jahodníku obecného listu 40g?
A:Jahodník obecný list 40g obsahuje sušený jahodníkový list 100%.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je účinek Jahodníku obecného listu 40g?
A:Jahodník obecný list 40g má pozitivní vliv na trávení a podporuje čistotu krve.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se Jahodník obecný list 40g používá?
A:Jahodník obecný list 40g se používá jako čaj, lze také přidat do koupelových sáčků nebo ho použít jako ingredienci pro přípravu kosmetických přípravků.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je dávkování Jahodníku obecného listu 40g?
A:Dávkování Jahodníku obecného listu 40g se pohybuje v rozmezí 1-2 čajových lžiček na šálek vroucí vody. Doporučujeme konzumovat 1-2 šálky denně.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je Jahodník obecný list 40g vhodný pro kojící ženy?
A:Při kojení by měly být přírodní produkty konzumovány s opatrností. Před užitím Jahodníku obecného listu 40g doporučujeme konzultaci s lékařem nebo odborníkem na alternativní medicínu.

. Jahodník obecný (Fragaria vesca) je bylina, která je tvořena stonky s modrofialovou až bílou květenství, jež obvykle roste až do výšky 12 cm. Listy jsou obvykle vejčitého tvaru, tmavě zelené barvy s hladkými okraji. Plody jahodníku obecného jsou malé jahody, které obsahují červenou nebo fialovou miazgu s semeny uvnitř. Bylina jahodník obecný je bohatá na vitamín C, minerály a éterické oleje. Je považována za velmi účinnou léčivou bylinu, kterou se dá použít k léčbě mnoha onemocnění. Jahodník obecný se obvykle užívá ve formě odvarů, čajů, prášků, kapslí nebo sypaných listů. V lidové medicíně se jahodník obecný často používá k léčbě onemocnění močových cest, zánětu žaludku, vysokého krevního tlaku, revmatismu, artritidy a dalších nemocí. Bylina má také protizánětlivé vlastnosti a je účinná při léčbě kožních problémů, akné a psoriázy. Jahodník obecný může být také použit k léčbě otoků a bolesti. Jahodník obecný má také příznivé účinky na trávicí systém. Může pomoci snížit plynatost a podporuje trávení. Kromě toho může bylina zlepšit celkovou imunitu tím, že podporuje tvorbu krvetvorných buněk a posiluje imunitní systém. Jahdodník obecný je snadno dostupný ve formě odvarů, čajů, prášků, kapslí nebo sypaných listů. K dostání je i jako suchý prášek, který obsahuje 40 g jahodníku obecného.

Jahodník obecný list 40g Fragariae vesca folium cons.
Skladem (10+ ks)
32,00
27,83 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....