Ibišek súdánský Karkade 50g

3.6.2023

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je Ibišek súdánský Karkade 50g?
A:Ibišek súdánský Karkade 50g je sušený květ ibišku súdánského, který se používá k přípravě nápojů a čajů.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak připravit nápoj z Ibišku súdánského Karkade 50g?
A:Stačí zalít jednu lžičku ibišku súdánského Karkade horkou vodou a nechat louhovat 5-10 minut. Potom nápoj sceďte a podle chuti můžete osladit medem nebo cukrem.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou zdravotní benefity při užívání Ibišku súdánského Karkade 50g?
A:Ibišek súdánský Karkade 50g obsahuje antioxidanty, vitaminy C a A, vápník a železo. Pomáhá snižovat krevní tlak, má protizánětlivé účinky, podporuje trávení, zlepšuje imunitu a má pozitivní vliv na zdraví srdce.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je skladovací postup pro Ibišek súdánský Karkade 50g?
A:Ibišek súdánský Karkade 50g je třeba skladovat na suchém a temném místě, aby si zachoval své aroma a chuť. Doporučuje se skladovat v uzavřené nádobě.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kde mohu zakoupit Ibišek súdánský Karkade 50g?
A:Ibišek súdánský Karkade 50g je k dostání v obchodech se zdravou výživou, specializovan

e. Ibišek súdánský Karkade 50g, též známý jako Hibiscus Sabdariffa, je vytrvalá bylina pocházející z Afriky a Středního východu. V přírodě může dosahovat výšky až 2 metrů, i když některé druhy jsou nižší. Listy mohou být sytě zelené nebo načervenalé. Ovoce je červené nebo oranžové barvy a má podobu kulatého bobule. Ibišek súdánský Karkade je oblíbený pro své mnoho léčebných vlastností. Pochází z oblastí, kde bylo v minulosti používáno jako lék na různá onemocnění a bolesti. Dnes se používá k posílení imunitního systému, ke snížení hladiny cholesterolu, jako diuretikum a pro pomoc při léčbě cukrovky. Má také antioxidační účinky a může pomoci omezit stres a únavu. Kromě toho se také používá k přípravě čají, sirupů a džemů. Čaj z ibišku súdánského Karkade se vaří přidáním lžíce sušeného ibišku do 2 šálků horké vody a nechá se louhovat 10–15 minut. Když je čaj hotový, můžete si jej osladit medem nebo cukrem. Ibišek súdánský Karkade je vynikajícím zdrojem antioxidantů, vitamínu C a vlákniny. Může pomoci předcházet mnoha chorobám a podpořit vaše zdraví celkově. Doporučuje se užívat jako součást zdravé stravy a zvolit si správnou dávku.

Ibišek súdánský Karkade 50g(20x2,5g) Hibiscus sabdariffa flos plv.
Skladem (10+ ks)
55,00
47,83 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....