Hořcová 100ml

19.6.2024

Hořcová 100ml

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se aplikuje Hořcová 100ml?
A:Hořcová 100ml se aplikuje pomocí nanesení na postižené místo. Je třeba ji vtírat do pokožky a nechat působit po dobu několika minut. Poté se opláchne vodou.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:K čemu je Hořcová 100ml určena?
A:Hořcová 100ml je určena k léčbě bolesti a zánětu svalů a kloubů. Může také pomoci při nachlazení a uvolnit dýchací cesty.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak dlouho trvá účinek Hořcové 100ml?
A:Účinek Hořcové 100ml trvá zhruba 3-4 hodiny. Doporučuje se aplikovat ho před spaním, aby se minimalizovala bolest při spánku.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou nejčastější vedlejší účinky Hořcové 100ml?
A:Nejčastější vedlejší účinky použití Hořcové 100ml jsou podráždění kůže, svědění, zarudnutí a suchost. Tyto reakce obvykle odezní během několika hodin. Pokud se tento stav zhorší, měli byste vyhledat lékaře.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je Hořcová 100ml vhodná pro děti?
A:Hořcová 100ml není vhodná pro děti mladší 12 let. Při použití u dětí by měl být vždy konzultován lékař nebo zdravotní sestra.

Hořcová 100ml je tříslovinová bylina, která se používá k léčbě různých stavů. Tato populární bylina pochází ze semenných řízků hořce (Cynara scolymus.), Které jsou obvykle zpracovány do směsi, aby se zajistilo, že dostane každý užitečný účinek. Hořcová 100ml se nejlépe vyrovná s krvácením žaludku a střevními problémy, jako je průjem nebo zácpa. Užívání tohoto léčivého čaje může také pomoci snížit hladinu cukru v krvi, čímž se potlačují negativní účinky diabetes mellitus. Hořcová 100ml obsahuje velké množství rostlinných látek, které mají významné léčivé vlastnosti. Obsahuje kyselinu chlorogenovou, která je důležitá pro správné fungování štítné žlázy. Kyselina chlorogenová také chrání krevní buňky před poškozením. Bylina je také bohatá na silymarin, antioxidant, který může pomoci stimulovat imunitní systém. Hořcová 100ml se obecně užívá ve formě čajové infuze nebo tablety a měla by být užívána v menším množství, protože může mít vedlejší účinky. Nejčastěji se vyskytují bolesti břicha, nevolnost nebo zvracení. Konzultace s lékařem nebo lékárníkem by tedy měla být nezbytná před užíváním. Hořcová 100ml je skvělý nástroj, který může pomoci snížit některé následky metabolických poruch a onemocnění, ale vždy je nutné se poradit s lékařem, zda je tento léčivý čaj pro vás vhodný.

Hořcová 100ml Bylinná Tinktura
Skladem (10+ ks)
150,00
123,97 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....