Hluchavka bílá nať řez. Lamium album herba cons.

3.6.2023

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou přínosy užívání hluchavky bílé nať řez?
A:Hluchavka bílá nať řez, známá také jako Lamium album herba cons, má výborné protizánětlivé a antibakteriální účinky. Díky těmto vlastnostem může pomoci při léčbě respiračního onemocnění, křečovitých stavů a bolestí břicha.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se nejlépe používá hluchavka bílá nať řez?
A:Hluchavku bílou nať řez lze používat v různých formách, jako jsou čaje, tinktury nebo extrakty. Doporučuje se užívat ji podle pokynů odborníka na přírodní medicínu nebo lékaře.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Existují nějaká rizika spojená s užíváním hluchavky bílé nať řez?
A:Užívání přírodních léků, jako je hluchavka bílá nať řez, může být spojeno s rizikem alergické reakce nebo interakcí s ostatními léky. Je důležité konzultovat užívání přírodních léků s odborníkem, zejména pokud užíváte jiné léky nebo trpíte nějakým zdravotním stavem.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kde lze koupit hluchavku bílou nať řez?
A:Hluchavku bílou nať řez lze zakoupit v obchodech se zdravou výživou, přírodními potravinami nebo v lékárnách. Je důležité si vybrat kvalitní přípr

ský Hluchavka bílá (Lamium album herba cons.) je jednoletá, přímá bylina. Vyskytuje se na území Evropy, Asie a Severní Afriky a často roste v neudržovaných zahradách, půdách a loukách. Je to drobná rostlina s opadavou lodyhou, která se dostane až do výšky 50-60 cm. Na jejím zeleném těle leží mnoho jemných vlnitě ubrousek, připomínajících korálky. Listy (3-5 cm dlouhé) jsou vejčité, úzce kopinaté, podlouhlé a skládají se z dvou lalůčků. Květy mají bílou, fialovou nebo růžovou barvu a shromáždí se do hustých keříků. Jejich ornát má 2-3 centimetry a skládá se ze 4-5 květenství. Hluchavku najdeme v lékárnách nebo obchodech s potravinami jako sypkou bylinu. Je to velmi oblíbená bylina, která se používá hlavně jako léčivý prostředek. Má uklidňující, diuretické, antiseptické, sedativní a antispasmodické účinky. Může být použita k léčbě střevních onemocnění, k ochraně pokožky a k osvěžení dechu. Je také velmi účinná proti bolesti a bolestem hlavy. Je možné ji aplikovat jako dermální nebo orální přípravek. Tinktury, odvary a nálevy jsou často skladovány jako léčebné prostředky, které se mohou aplikovat buď zevně, nebo užívat jako čaj. Konzumace Hluchavky bílé je bezpečná, pokud je užívána v limitovaném množství. Je však potřeba si uvědomit, že jeho přílišné užívání může způsobit alergickou reakci. Proto by měl být užíván výhradně pod dohledem kvalifikovaného lékaře.

Hluchavka bílá nať řez. Lamium album herba cons.
nedostupné
404,60
351,83 bez DPH
- +
kg

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....