Gotu kola (Pupečník asijský) nať 40g Centella asiatica (gotu kola) herba cons.

24.6.2024

Gotu kola (Pupečník asijský) nať 40g Centella asiatica (gotu kola) herba cons.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je to Gotu kola?
A:Gotu kola (Centella asiatica), také známý jako pupečník asijský, je rostlina používaná v tradiční indické a čínské medicíně pro léčebné účely.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou zdravotní přínosy užívání Gotu koly?
A:Gotu kola byla prokázána jako účinná při snižování úzkosti a depresivních stavů, zlepšení krevního oběhu, posílení imunitního systému a podpoře paměti a koncentrace.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se Gotu kola používá?
A:Gotu kola se obvykle používá ve formě extraktu, čaje, masti nebo tinktury. Může být také přidán do jídla jako koření.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Existují nějaká rizika spojená s užíváním Gotu koly?
A:Při užívání v normálních dávkách je Gotu kola běžně považována za bezpečnou. Pokud však užíváte léky na ředění krve nebo máte problémy s játry, poraďte se s lékařem před užitím Gotu koly.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kde lze zakoupit Gotu kolu nať 40g Centella asiatica herba cons.?
A:Gotu kolu můžete zakoupit v lékárnách, přírodních potravinách nebo na internetu. Při nákupu dbejte na to, aby byla kvalitní a bezpečná.

Gotu kola (Pupečník asijský) je bylina obsahující látky s léčivými účinky. Jeho latinský název je Centella asiatica a často se mu také říká "gotu kola". Jako léčivá rostlina se v Asii používá již po staletí a jeho užívání se postupem času rozšířilo i do dalších částí světa. V souladu s nařízením EU o popisu léčivých vlastností bylin, je gotu kola schválená jako doplněk stravy pro účinnou podporu lidského zdraví. Léčivé vlastnosti gotu koly spočívají v její schopnosti podpořit obranyschopnost organismu a bojovat proti infekcím. Jednou z nejžádanějších léčebných aplikací použití Gotu koly je její schopnost pomoci posílit a udržet zdraví kůže, jakož i pomáhá odstranit otoky a jizvy. Další využití je v léčbě aromaterapie, kde je jeho užívání doporučeno pro úlevu od stresu. Kromě toho je tato bylina užívaná při léčení různých problémů s cévami, jako jsou hluboké žilní trombózy a edémy. Nejčastěji je Gotu kola dostupná ve formě herby cons. Tento produkt je běžně prodáván ve 40 g baleních a obvykle se připravuje jako nálev nebo čaj a užívá se 1-2x denně. Někdy je k dispozici i ve formě tablet nebo kapslí. Užívání Gotu koly jako doplněk stravy může mít mnoho pozitivních účinků pro lidské zdraví. Proto bylo uvedením této byliny na trh v souladu s nařízením EU o popisu jejich léčivých vlastností jistě velkým krokem správným směrem.

Gotu kola (Pupečník asijský) nať 40g Centella asiatica (gotu kola) herba cons.
Skladem (10+ ks)
55,00
49,11 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....