Ginger tea prohřívající 40g

24.6.2024

Ginger tea prohřívající 40g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je obsah balení Ginger tea prohřívající 40g?
A:Balení Ginger tea prohřívající 40g obsahuje 10 sáčků čaje.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou složení a nutriční hodnoty Ginger tea prohřívající 40g?
A:Ginger tea prohřívající 40g obsahuje zázvorový kořen, cukr, karamelizovaný cukr a přírodní aroma. Nutriční hodnoty se mohou lišit v závislosti na množství použitého cukru při přípravě čaje.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je postup přípravy Ginger tea prohřívající 40g?
A:Do šálku vložte jeden sáček čaje Ginger tea prohřívající 40g a zalijte horkou vodou (cca 80°C). Nechte louhovat 3-5 minut, poté sáček vyjměte a dobře promíchejte. Nyní si můžete vychutnat lahodný a prohřející zázvorový čaj.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kdy je nejvhodnější pít Ginger tea prohřívající 40g?
A:Ginger tea prohřívající 40g je ideální pro pití v chladnějších měsících nebo jako osvěžující nápoj po jídle. Díky zázvorovému kořenu má prohřívající účinky a pomáhá udržovat správnou tělesnou teplotu.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je Ginger tea prohřívající 40g vhodný pro osoby trpící cukrovkou?
A:Ginger tea prohřívající 40g obsahuje cukr, takže by měli být lidé trpící cukrovkou opatrn

. Ginger Tea prohřívající (Zingiberis officinale) je bylina, která má dlouhou historii používání v tradiční medicíně. Má silné prohřívající účinky a některé zdroje uvádí, že může posílit imunitní systém, pomoci eliminovat bolesti hlavy a pomoci přemožit únavu. Jeho kořen je hořký, ale při přípravě se stává sladkou. Čaj je oblíbenou formou užívání gingeru. Tento prohřívající ginger tea je směsí koření vyrobená ze 40 g sušeného kořene a dalších přísad. Tento prohřívající čaj může pomoci zahřát tělo během zimy, podpořit trávení a usnadnit odbourání toxinů. Bylina je také známá pro svůj účinek proti migrénám, kašli, chladu a dalším respiračním onemocněním. Pomáhá snížit horečku a také napomáhá léčbě revmatických bolestí. Další výhody ginger tea jsou, že je to dobrá úleva od stresu a únavy a pomáhá bojovat proti depresi. Používá se také jako afrodiziakum a může pomoci stimulovat libido. Kromě toho může pomoci hubnutí a snižovat hladinu cholesterolu. Při konzumaci ginger tea je důležitá opatrnost, například v případech, kdy lidé trpí nízkým krevním tlakem nebo jsou bezprostředně po operaci. Dále, kvůli vysokému obsahu kofeinu by lidé s vysokým krevním tlakem měli být obzvlášť opatrní.

Ginger tea prohřívající 40g(20x2g) Milota teas Premium
Skladem (10+ ks)
53,00
47,32 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....