Echinacea nať 50g

22.2.2024

Echinacea nať 50g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je to Echinacea nať?
A:Echinacea nať je sušená rostlinná část echinacey purpurové, která je tradičně používána pro posílení imunitního systému.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se užívá Echinacea nať?
A:Echinacea nať se nejčastěji připravuje jako bylinkový čaj. Stačí zalít jednu čajovou lžičku naťe vroucí vodou a nechat louhovat 10-15 minut.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Má Echinacea nať nějaké vedlejší účinky?
A:Stejně jako u většiny bylinných přípravků se mohou vyskytnout alergické reakce. Dlouhodobé užívání může mít negativní dopad na játra.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Komu je doporučeno užívat Echinacea nať?
A:Echinacea nať se doporučuje pro posílení imunitního systému lidem, kteří jsou náchylní k častým nachlazením a bolestem v krku.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Může být Echinacea nať užívána během těhotenství a kojení?
A:Pokud jde o bezpečnost užívání bylinných přípravků během těhotenství a kojení, je nutné konzultovat s lékařem. Je však známo, že vysoké dávky echinacey mohou mít negativní dopad na plod a kojené dítě.

e Echinacea nať (Echinacea angustifolia) 50g Echinacea nať je užitečný a léčivý produkt, který pochází z několika druhů rostliny Echinacea. Již mnoho staletí byla tato bylina součástí tradiční americké medicíny. Echinacea nať je bohatá na látky, jako je kyselina ursolová, borec a flavonoidy. Jeho složky jsou užitečné pro imunitní systém a posilují obranyschopnost organismu. Může také pomoci ke stimulaci přirozeného odolného mechanismu našich buněk, což nám pomáhá bojovat s chorobami a eliminovat infekce. Rostlina Echinacea nať má mnoho využití. Jeho květy a listy jsou používány k přípravě čajů na léčení nachlazení a dalších onemocnění horních cest dýchacích. Extract z Echinacea nať se často přidává do tonik a krémů a může být používán k boji s kožními infekcemi. Echinacea nať je často obecně doporučována jako prevence proti chřipce, respiračním infekcím a jiným chorobám. Lékařské studie podporují jeho účinek proti bakteriím, virům, plísním a houbovým infekcím. Efektivní užívání tohoto produktu zahrnuje braní 100 - 500 mg třikrát denně. Jakékoli použití Echinacea nať je zcela bezpečné a nemělo by způsobovat žádné nežádoucí účinky.

Echinacea (Rudbeckie nachová) nať 50g Echinaceae purpurea herba cons.
Skladem (10+ ks)
35,00
31,25 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....