Dub letní kůra 50g

21.5.2024

Dub letní kůra 50g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je to Dub letní kůra 50g?
A:Dub letní kůra 50g je přírodní produkt z kůry dubu letního, který se tradičně používá jako prostředek proti průjmu a dalším žaludečním potížím.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se používá Dub letní kůra 50g?
A:Dub letní kůru 50g lze užívat jako čaj. Čaj se připravuje zalitím jedné čajové lžičky dubové kůry horkou vodou a necháním louhovat po dobu 10-15 minut. Konzumace se doporučuje max. 3x denně.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:K čemu se Dub letní kůra 50g používá?
A:Dub letní kůra 50g se tradičně používá jako přírodní prostředek proti průjmu, nadýmání a dalším zažívacím potížím. Má také protizánětlivé a dezinfekční účinky a může pomoci při hojení ran.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Existují nějaká omezení při užívání Dubu letní kůry 50g?
A:Užívání Dubu letní kůry 50g není vhodné pro těhotné a kojící ženy a pro děti do 12 let. Také by se neměl užívat déle než 2 týdny a při nadměrném užívání může dojít k nežádoucím účinkům.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kde si mohu Dub letní kůru 50g zakoupit?
A:Dub letní kůru 50g lze zakoupit v přírodních potravinách, lékárnách a na internetu. Je důležité se ujistit, že zdroj produkt

e: Dub letní (Quercus robur) je strom rostoucí v Evropě a v Severní Americe. Kůra tohoto stromu má osvědčené léčivé účinky. Kůra Dubu letního má silné protizánětlivé vlastnosti. Pomáhá zmírnit záněty dutiny ústní, odplavit kameny z ledvin a také snižuje horečku. Kromě toho se často používá pro potlačení artritidy a může být také použita jako léčba laryngitidy, bronchitidy a astmatu. Kůra Dubu letního se tradičně používá k léčbě žaludečních problémů, jako je například zácpa, průjem, nadýmání a bolest. Je také účinná při léčbě potíží s menstruací a dalších gynekologických potíží. Používá se externě pro léčbu revmatismu, infekčních kožních onemocnění, akné a lupénky. Pije se v podobě čaje nebo tinktury, a to v následujících dávkách: - Čaj: 1-3 gramy kůry na sklenici vařící vody; - Tinktura: 20-30 kapek, 2-3krát denně do jídla nebo na surové ovoce. Dub letní kůra je skvělým přírodním lékem, který můžete bezpečně užívat. Jeho výhody jsou obrovské a díky jeho všestrannosti je skvělou volbou pro každého, kdo hledá přírodní medicínu.

Dub letní kůra 50g Quercus robur L. et petraea cortex cons.
Skladem (10+ ks)
25,00
22,32 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....