Dobré trávení 100ml

19.6.2024

Dobré trávení 100ml

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je Dobré trávení 100ml?
A:Dobré trávení 100ml je přírodní doplněk stravy, který pomáhá podpořit trávení a zlepšit stav střev.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou hlavní složky Dobrého trávení 100ml?
A:Hlavními složkami Dobrého trávení 100ml jsou extrakt z artyčoku, extrakt z pampelišky, extrakt z řepíku, extrakt z máty peprné a extrakt z kořene sladu.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je Dobré trávení 100ml vhodné pro vegetariány?
A:Ano, Dobré trávení 100ml je vhodné pro vegetariány, neobsahuje žádné živočišné složky.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se užívá Dobré trávení 100ml?
A:Doporučená dávka Dobrého trávení 100ml je 2-3x denně 1 polévková lžíce před jídlem. Lze ho přidávat do vody nebo čaje.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Může být Dobré trávení 100ml užíváno dlouhodobě?
A:Ano, Dobré trávení 100ml může být užíváno dlouhodobě jako součást zdravého životního stylu. Pokud máte jakékoliv potíže, poraďte se s lékařem.

e Dobré trávení Dobré trávení je přírodní rostlinný produkt určený k podpoře zdraví a dobrého trávení. Přípravek se skládá z původních a organicky certifikovaných bylin síly, aby poskytl užitečné léčivé účinky. Složení přípravku obsahuje měsíček, heřmánek, kopřivy, listy borovice a pupeny břízy. Měsíček (latin: Calendula officinalis) je bylina, která je bohatá na látky s antioxidačními a protizánětlivými účinky. Má schopnost usnadňovat zažívání a trávení, což je prospěšné při nadýmání a křečích břicha. Heřmánek (latin: Matricaria recutita) je bylina obecně používaná k podpoře správného trávení. Může mít potenciální léčebné účinky, které pomáhají snížit hladinu histaminu a prevenci alergických reakcí. Kopřiva (latinsky: Urtica dioica) je bylina, která se v lidové medicíně často používá k podpoře zdravého trávení. Může pomoci zmírnit nadýmání a dyspepsii, stejně jako dráždit stěny střev a tak urychlit trávení. Listy borovice (latin: Pinus sylvestris) jsou bohaté na saponiny, které mají léčivé účinky. Mají schopnost dráždit stěny střev, což může stimulovat trávení a pomoci snížit nadýmání. Pupeny břízy (latin: Betula pendula) jsou bohaté na rostlinné látky, které mohou mít léčivé účinky. Jsou často používány jako prostředek ke stimulaci trávení a podpoře peristaltiky. Tento produkt je určen pro osoby všech věkových skupin, a to při dodržení doporučeného dávkování. Je důležité si uvědomit, že tento produkt může nežádoucí reakce, takže byste měli vždy informovat svého lékaře, pokud užíváte jiné léky.

Dobré trávení 100ml Bylinná Tinktura
Skladem (10+ ks)
150,00
123,97 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....