Damiána mexická list řez. Turnera diffusa folium cons.

21.9.2023

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je Damiána mexická list?
A:Damiána mexická list (Turnera diffusa folium cons.) je rostlina původem z Mexika a Střední Ameriky, jejíž listy se používají v tradiční medicíně kvůli svým léčebným vlastnostem.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou léčebné účinky Damiány mexického listu?
A:Damiána mexická list obsahuje látky, které mají afrodiziakální, relaxační a protistresové účinky. Je také účinná při problémech s močovými cestami, menstruačními obtížemi a poruchami trávení.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se Damiána mexická list užívá?
A:Damiána mexická list se může užívat ve formě čaje, tinktury nebo tablet. Doporučená dávka se liší v závislosti na konkrétním lékařském problému, proto je vhodné se poradit s odborníkem.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Existují nějaké vedlejší účinky při užívání Damiány mexického listu?
A:Při dodržování doporučených dávek jsou vedlejší účinky minimální a spočívají v lehkém pocitu ospalosti nebo zvýšení teploty těla. Je však důležité dbát na to, aby se nekombinovala s některými léky.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kde je možné Damiánu mexickou list zakoupit?
A:Damiána mexická list je k dostání v některých lékárnách a specializovaných obchodech s bylinami. Je také možné ji zakoupit online. Při nákupu je vhodné db

. Damiána mexická list řez (Turnera diffusa folium cons.) je jednou z nejvíce vyhledávaných bylin původem z Mexika. Jedná se o oblíbenou léčivou rostlinu, která byla ceněna pro své uklidňující, tónovací a antispasmodické účinky. List damiány je často používán ve formě čaje, nebo jako bylinná tinktura. Užívá se sporadicky v době zažívacích problémů, například průjmu nebo strnulosti. Dává se také na žaludek v případě bolesti, nevolnosti, nebo stresu. Tradiční léčitelé tvrdí, že mírní nervovou úzkost a potlačuje deprese. Kromě toho má dva zajímavé zdravotní výhody, které jsou podpořeny důkazy: kontrola diabetes mellitus typu 2 a snížení cholesterolu. Podobně jako většina bylinných léků se nedoporučuje užívat damiánu déle než na pár týdnů v kuse, a vždy je doporučeno se poradit s lékařem. Stejně tak je důležité dbát na to, aby léčivý přípravek byl připraven od kvalifikovaného odborníka. Damiána se také nedoporučuje těhotným ženám a kojícím matkám.

Damiána mexická list řez. Turnera diffusa folium cons.
nedostupné
759,00
660,00 bez DPH
- +
kg

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....