Damiána mexická list 50g

3.6.2023

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je Damiána mexická list?
A:Damiána mexická list je rostlina z Mexika, která se tradičně používá jako afrodiziakum a lék na nervové a sexuální problémy.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se užívá Damiána mexická list?
A:Damiána mexická list se může používat jako čaj, tinktura nebo extrakt. Doporučená dávka je obvykle 1-2 gramy suchého listu, který se zalije vroucí vodou.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Proč je Damiána mexická list považována za afrodiziakum?
A:Damiána mexická list obsahuje látky, které mohou podporovat hormonální hladiny a zlepšovat krevní oběh, což může vést k zvýšení sexuálního apetitu a potence.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou vedlejší účinky Damiány mexického listu?
A:Vedlejší účinky jsou vzácné a mohou zahrnovat návaly horka, závratě a suchost úst. Damiánu mexickou by neměli užívat těhotné ženy nebo lidé s epilepsií.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je Damiána mexická list legální?
A:Damiána mexická list není ilegální, ale v některých zemích je regulována z důvodu svých afrodiziakálních účinků. Je třeba ověřit, zda je v dané zemi povolena.

e Damiána mexická list 50g Damiána mexická (Turnera diffusa) je jednoletá, polokeří podobná rostlina s volnou a vzdušnou strukturou. Je původem z Mexika, kde se používá jako léčivá rostlina po mnoho století. Listy Damiány mexické jsou eliptického tvaru a velké asi 25 mm. Mají kulaté nebo bodákovité na konci. Veřejností ve Spojených státech a Evropě je Damiána mexická často používána jako léčivá rostlina. Byliny pomáhají zmírnit následující příznaky: - Únava - Padání vlasů - Nespavost - Problémy se zažíváním - Hladina cukru v krvi - Stres - Otoky Bylinku je možné užívat jako čaj nebo průmyslový extrakt. Obecně se doporučuje, aby pacienti užívali 1 – 3 gramů suchého extraktu nebo 10-15 g čerstvých listů během dne. Damiána mexická patří do skupiny léčivých bylin, které mají antioxidační a adaptogenní účinky. To znamená, že může pomoci udržet hladinu kortizolu - hormonu stresu - v těle v optimálním stavu. Díky těmto vlastnostem se Damiána mexická používá také k léčbě deprese a úzkosti. Je důležité mít na paměti, že léky na bázi bylinek, včetně Damiány mexické, mají některá omezení. Užívání bylinek může interagovat s některými léky, takže je nutné informovat ošetřujícího lékaře o všech užívaných bylinách.

Damiána mexická list 50g Turnera diffusa folium cons.
nedostupné
54,00
46,96 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....