Cikorka s meduňkou a levandulí

26.9.2023

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je cikorka s meduňkou a levandulí?
A:Cikorka s meduňkou a levandulí je směs bylin, která se běžně používá jako nápoj, který pomáhá trávit a podporuje zdraví gastrointestinálního traktu.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou zdravotní výhody cikorky s meduňkou a levandulí?
A:Cikorka s meduňkou a levandulí může pomoci uklidnit trávicí systém, podporovat trávení a snižovat nadýmání. Také se říká, že má pozitivní účinky na stres a úzkost.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se připravuje cikorka s meduňkou a levandulí?
A:Směs cikorky s meduňkou a levandulí se připravuje jednoduše zalitím vařící vody nad směsí bylin a necháním vyluhovat po dobu 5-10 minut.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Lze cikorku s meduňkou a levandulí pít každý den?
A:Ano, cikorku s meduňkou a levandulí lze pít každý den jako součást zdravého stravování a dobrého zdraví. Je však důležité mít na paměti, že příliš mnoho cikorky může způsobit vedlejší účinky, jako je průjem a nevolnost.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kde lze zakoupit cikorku s meduňkou a levandulí?
A:Cikorku s meduňkou a levandulí lze zakoupit v obchodech se zdravou výživou nebo online v specializ

: Cikorka s meduňkou a levandulí (Cichorium intybus) je vytrvalá bylina s nápadnými, žlutými květy. Často se používá v bylinkových zahradách. V přírodě roste nejlépe ve světlých oblastech a je také vysoce tolerována s vysokou odolností vůči suchu. Květy tohoto druhu byliny jsou bohaté na flavonoidy, které mají protizánětlivé a antioxidační vlastnosti. Meduňka obecná (Melissa officinalis), stejně jako květy Cikorky, obsahuje flavonoidy, které jsou antihypertenzní. Levandule (Lavandula angustifolia) se používá pro její antiseptická a regenerační vlastnosti. Tato bylina je obecně známá pro svou protizánětlivou a antioxidační aktivitu. Je velmi užitečná při léčbě digestive systému a chronického stresu. Také se často používá k léčbě bolesti a adhezí jícnu. Bylina poskytuje úlevu při migrénách, bolestivém menstruačním syndromu a problémech spojeným se snížením krevního tlaku. Cikorka s meduňkou a levandulí je ideální pro čajové směsi. Může být také přidána do čajových housenek nebo se suchým jevem může být součástí slaných i sladkých jídel.

Cikorka s meduňkou a levandulí 100g(20x5g) Cikorka Milotka
Skladem (10+ ks)
43,00
37,39 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....