Cikorka od miloty 150g

22.2.2024

Cikorka od miloty 150g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je to cikorka od Miloty?
A:Cikorka od Miloty je výrobek z pražených kořenů cikorky, která se používá jako kávová příměs nebo náhrada kávy.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je obsah jedné balení cikorky od Miloty?
A:Jedno balení cikorky od Miloty má hmotnost 150g.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se připravuje cikorka od Miloty?
A:Pro přípravu nápoje z cikorky od Miloty se smíchá 1 čajová lžička cikorky s horkou vodou a nechá se 5 minut louhovat. Poté se nápoj sceďe a dochutí podle chuti.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Může cikorka od Miloty nahradit kávu úplně?
A:Cikorka od Miloty může být dobrým náhradou kávy, ale pro ty, kdo jsou zvyklí na silnou chuť a kofein, by mohla být příliš jemná.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou výhody pití cikorky od Miloty?
A:Cikorka od Miloty není stimulant jako káva, takže nepůsobí na nervový systém a nemůže způsobit podrážděnost. Navíc cikorka od Miloty obsahuje inulin, který podporuje zdravou střevní mikroflóru.

Cikorka od miloty (Cichorium intybus) je plevelovitá rostlina, která roste ve Střední a Jižní Evropě. Její mírně seschlá semena mají velmi výraznou chuť a byla dříve používána jako výborný zdroj minerálních látek. Dnes je cikorka od miloty často prodávána jako prášek nebo ve formě biologických surovin. Ve formě prášku se cikorka od miloty používá jako náhrada kávy. Používá se také k výrobě obilovin, do čajů a do salátů. Kromě toho je cikorka od miloty bohatá na vitamin C a draslík, což ji dělá vynikající volbou pro ty, kteří se snaží udržet zdravou hmotnost a snížit hladinu cholesterolu. Vzhledem k tomu, že je cikorka od miloty bohatá na různé vitaminy a minerály, jsou její léčivé vlastnosti známé již po mnoho let. Nejdůležitějšími léčivými vlastnostmi jsou antioxidační účinky, prevence nežádoucích účinků stresu, detoxikační účinky a posílení imunitního systému. Má také schopnost snižovat hladinu cholesterolu a usnadnit trávení. Pokud chcete využít léčivých vlastností cikorky od miloty, můžete ji snadno najít v obchodech s biopotravinami. Pro nejlepší účinky doporučujeme používat 100 až 150 gramů cikorky od miloty denně.

Cikorka od miloty (čekanka pražená kořen mletý) 150g Cichorium intybus radix roasted plv.
Skladem (10+ ks)
52,00
46,43 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....