Chrpa modrák květ se zákrovem celý Cyanus segetum cum calice flos tot.

26.9.2023

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je to za rostlinu "Chrpa modrák květ se zákrovem celý Cyanus segetum cum calice flos tot"?
A:"Chrpa modrák květ se zákrovem celý Cyanus segetum cum calice flos tot" je latinský název pro modrý chrpovitý květ se zákrovem, který je často nalezen v polních kulturách.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou vlastnosti "Chrpy modrák květu se zákrovem celým Cyanus segetum cum calice flos tot"?
A:Chrpovitý květ se zákrovem je charakteristický svým modrým odstínem a vysokým obsahem antioxidantů, které mohou mít pozitivní účinky na zdraví.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kde se "Chrpa modrák květ se zákrovem celý Cyanus segetum cum calice flos tot" typicky vyskytuje?
A:Rostlina "Chrpa modrák květ se zákrovem celý Cyanus segetum cum calice flos tot" se typicky vyskytuje v polních kulturách a na okrajích silnic.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak může být "Chrpa modrák květ se zákrovem celý Cyanus segetum cum calice flos tot" použita?
A:"Chrpa modrák květ se zákrovem celý Cyanus segetum cum calice flos tot" může být použita jako dekorace nebo v tradiční medicíně k léčbě různých onemocnění.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Existují nějaké vedlejší účinky u užívání "Chrpy modrák květu se zákrovem celým Cyanus segetum cum calice flos tot"?
A:Zatím není známo žádné negativní vedlejší účinky spojené s u

e Chrpa modrák květ (Cyanus segetum cum calice flos tot.), rostlina z rodiny Asteraceae, je celoroční bylina. Jeho modré květy s bohatými žlutými poupaty jsou lahodnou ozdobou krajiny od jara do pozdního léta a navíc mají mnoho léčivých vlastností. Chrpa modrák květ má mnoho důležitých léčivých vlastností. Obsahuje hořkou látku amarogentin, která má mírné příznivé účinky na trávicí trakt. Květy této byliny jsou také bohaté na antioxidační látky a flavonoidy, které podporují zdraví. Z chrpy modráku je vyráběn čaj, který je obecně užíván pro jeho léčivé účinky. Kromě toho má chrpa modrák květ také pozitivní účinky na kůži. Obsahuje fytonutrienty, které pomáhají udržovat zdraví a elasticitu pokožky, což je skvělé pro lidi trpící kožními problémy. Ještě jednou je třeba zdůraznit, že chrpa modrák květ je skvělou volbou pro lidi, kteří se chtějí starat o své zdraví přírodní cestou. Jeho léčivé vlastnosti, včetně antioxidačních, látek proti stárnutí a protizánětlivých, mužně souhlasí s užíváním tohoto léčivého přípravku po dlouhou dobu.

Chrpa modrák květ se zákrovem celý Cyanus segetum cum calice flos tot.
Skladem (8 kg)
1 525,40
1 326,43 bez DPH
- +
kg

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....