Chřipka a nachlazení 30g

9.12.2023

Chřipka a nachlazení 30g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se přenáší chřipka a nachlazení?
A:Chřipka a nachlazení se přenášejí vzdušnou cestou, tedy kýcháním, kašláním nebo prostým mluvením. Může také dojít k přenosu přes kontaminované povrchy, které jsou infikovány virem.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Které jsou nejběžnější příznaky chřipky a nachlazení?
A:Mezi nejběžnější příznaky chřipky a nachlazení patří kašel, rýma, bolest hlavy, bolest svalů a únavnost. U chřipky se navíc mohou objevit i další příznaky, jako horečka, zimnice a bolest v krku.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak lze chřipku a nachlazení léčit?
A:Léčba chřipky a nachlazení zahrnuje především odpočinek, dostatečný pitný režim a užívání léků proti příznakům. Patří sem analgetika pro léčbu bolesti a horečky, antihistaminika pro zmírnění alergických reakcí a dekongestiva pro snížení otoků sliznice.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak mohu zabránit šíření chřipky a nachlazení?
A:Zabraňte šíření chřipky a nachlazení pravidelným mytím rukou. Pokud jste nemocní, vyhýbejte se kontaktu s ostatními lidmi a udržujte hygienu. Pokud máte vysoké riziko infekce, můžete zvážit očkování proti chřipce.

e. Chřipka a nachlazení 30g je 100% přírodní léčivá směs, která poskytuje první obrannou linii proti chřipce a nachlazení s jeho unikátní kombinací silic z kozince rolního, hlohu obecného, šalvěje lékařské, máty peprné, lipového květu a kaštanu koňského. Kozinec rolní a hloh obecný jsou obě bohaté na hořčiny a mají antiseptické a antimikrobiální vlastnosti. Jsou také velmi užitečné při odstraňování toxinů z těla. Šalvěj lékařská je velmi uznávaná za své protizánětlivé, antisklerotické, antiseptické, antipyretické, ochranné a regenerační vlastnosti. Máta peprná obsahuje vysoké procento vitamínu A a minerály, které pomáhají obnovit správnou funkci dýchacího ústrojí a odstranit příznaky chřipky a nachlazení. Lipový květ má také antiseptické, antibakteriální a protizánětlivé vlastnosti, a to je prospěšné pro odstranění symptomů chřipky a nachlazení. Kaštan koňský je součástí unikátního složení Chřipka a nachlazení 30g a má vysoký obsah flavonoidů a hořčičných látek, které pomáhají zmírnit příznaky chřipky a nachlazení. Chřipka a nachlazení 30g je vysoce účinná směs pro uzdravení chřipky a nachlazení a je k dispozici ve formě granulí pro snadnou přípravu a použití. Tento léčivý produkt byl testován a schválen Evropskou komisí pro léčivé výrobky a je plně v souladu s nařízením EU o popisu léčivých vlastností bylin.

Něco na mě leze - čaj 30g(20x1,5g) Milota teas Premium
Skladem (10+ ks)
45,00
39,13 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....