Česnek medvědí list řez. Allium ursinum herba cons.

25.2.2024

Česnek medvědí list řez. Allium ursinum herba cons.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je to česnek medvědí list řez?
A:Česnek medvědí list řez je léčivá bylina, která se používá především jako diuretikum a antibakteriální prostředek.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou účinky česneku medvědího listu řezu na lidský organismus?
A:Česnek medvědí list řez má pozitivní účinky na lidský organismus, jako například podporu imunitního systému, snížení hladiny cholesterolu v krvi či tlumení zánětlivých procesů.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se užívá česnek medvědí list řez?
A:Česnek medvědí list řez se nejčastěji užívá ve formě čaje či tinktury, která obsahuje extrakt z byliny. Lze ho také přidávat do jídel, například do salátů či omáček.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Existují nějaké kontraindikace či vedlejší účinky užívání česneku medvědího listu řezu?
A:Užívání česneku medvědího listu řezu je bezpečné a vedlejší účinky jsou velmi vzácné. Nicméně lidé trpící alergií na česnek nebo jiné byliny z čeledi Allium by měli užívání konzultovat s lékařem.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kde je možné česnek medvědí list řez zakoupit?
A:Česnek medvědí list řez lze zakoupit v lékárnách či specializovaných obchodech se zdravou výživou a bylinami. Také ho lze zak

. Česnek medvědí list řez (Allium ursinum herba cons.) je bylina, která roste převážně v lesích, stejně jako na loukách a skalnatých podložích. Lodyha má silnou vůni česneku. Listy tohoto druhu alliace jsou jedlá a mají ostrou chuť. Květy jsou zelené až bílé. Česnek medvědí list se používá v léčitelství již po mnoho století. Obsahuje velké množství silic a esenciálních olejů. Díky tomu je účinným prostředkem pro udržení normálního stavu organismu a je užíván jako přírodní lék. Účinky česneku medvědího listu jsou stimulující na celkový krevní oběh, antiseptické, antibakteriální a antivirové. Kromě léčivých vlastností, se česnek medvědí list používá také v kuchyni jako aromatická bylina. Listy se mohou použít do salátů, polévek a jiných jídel. Tato bylina je také oblíbenou ingrediencí v léčivých čajích a pro vonné koupele. Při použití česneku medvědího listu by se mělo dodržovat správné dávkování. Je doporučeno, aby se extrakt a infuze neužívaly déle než 4-6 týdnů, a používaly se pouze v doporučených dávkách. Používání česneku medvědího listu ve vyšších dávkách může způsobit zvracení, průjem nebo jiné trávicí nesnáze.

Česnek medvědí list řez. Allium ursinum herba cons.
Skladem (10+ kg)
776,30
693,13 bez DPH
- +
kg

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....