Česnek medvědí list 40g

20.5.2024

Česnek medvědí list 40g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je rozdíl mezi česnekem a medvědím listem?
A:Česnek a medvědí list jsou dvě různé rostliny, které mají odlišné vlastnosti a účinky na zdraví.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se dá česnek medvědí list použít?
A:Česnek medvědí list se může používat jako koření při vaření, ale také se doporučuje jako doplněk stravy nebo jako přírodní lék na některé zdravotní problémy.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou účinky česneku medvědího listu na zdraví?
A:Česnek medvědí list má antibakteriální a protizánětlivé účinky, pomáhá snižovat hladinu cholesterolu a krevního tlaku, podporuje imunitní systém a pomáhá s detoxikací těla.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je česnek medvědí list vhodný pro vegetariány?
A:Ano, česnek medvědí list je rostlinného původu a není obsažen v něm žádný živočišný produkt, takže je vhodný i pro osoby, které se stravují veganskou nebo vegetariánskou stravou.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je doporučený denní příjem česneku medvědího listu?
A:Doporučený denní příjem česneku medvědího listu závisí na věku, pohlaví a zdravotním stavu jedince. Obecně se doporučuje užívat 1-2 gramy česneku medvědího listu denně, ale při konkrétních zdravotních problémech může být pot

e Česnek medvědí list 40g (Allium ursinum) Česnek medvědí list je léčivou bylinou pocházející z rodiny česneku, tzv. česnekovité (Alliaceae). Její původ se datuje až k středověku, kdy ji používali lidé pro její výrazné léčivé vlastnosti. Jeho vytrvalá rostlina může dorůst až do 45 cm a jeho listy mohou dosahovat dlouhého 15 cm. Má jehlovitou stopku a zelené, hladké a svíravé listy. Obsahuje množství antioxidantů a léčivých látek, včetně vitamínů, minerálů, cukrů, taninů a fytoncidů. Tyto účinné látky pomáhají při léčbě širokého spektra nemocí, od zánětu žaludku po zánět průdušek. Jeho hlavní léčivé vlastnosti zahrnují zmírnění bolesti, boj proti bakteriím a virům, snížení hladiny cholesterolu a cukru v krvi, podporu imunity, odstranění toxinů a posílení trávení. Pokud jde o užívání tohoto produktu, může být připravován ve formě odvaru, odvaru nebo tinktury. K tomu, je třeba brát 1-2 čajové lžičky květin, jednou nebo dvakrát denně. Vzhledem k jeho léčivým vlastnostem je to bezpečný produkt pro každého, kdo vyžaduje výhody přírodních léčiv.

Česnek medvědí list 40g Allium ursinum herba cons.
Skladem (10+ ks)
42,00
37,50 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....