Cannamil Konopný list (konopí seté) řez. Cannabis sativa folium cons.

14.6.2024

Cannamil Konopný list (konopí seté) řez. Cannabis sativa folium cons.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je "Cannamil Konopný list (konopí seté) řez. Cannabis sativa folium cons."?
A:Cannamil Konopný list je sušený a nakrájený list konopí setého (Cannabis sativa L.), který se používá pro různé účely.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se používá Cannamil Konopný list?
A:Cannamil Konopný list se může používat jako koření do jídel, pro výrobu čaje, tinktur nebo krémů.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou léčivé vlastnosti Cannamil Konopného listu?
A:Cannamil Konopný list obsahuje mnoho léčivých látek, jako jsou kanabinoidy, terpeny a flavonoidy, které mají protizánětlivé, analgetické, antioxidační a relaxační účinky.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je Cannamil Konopný list legální?
A:Ano, v České republice je konopí seté legální, pokud obsahuje méně než 0,3% THC (psychoaktivní sloučenina). Cannamil Konopný list má pod tuto hranici.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou možné vedlejší účinky užívání Cannamil Konopného listu?
A:Užívání Cannamil Konopného listu může mít některé vedlejší účinky, jako jsou suchost v ústech, zvýšená chuť k jídlu, ospalost nebo zvýšená citlivost na sluneční světlo. Vždy je důležité dodržovat doporučené dávkování a konzultovat užívání s lékařem v případě jakýchkoli obav.

Konopí seté (Cannabis sativa folium cons.) je bylina, která se rozšířila po celé Evropě. Má mnoho léčivých vlastností, které jsou vysoce ceněny. Tato rostlina je uznávaná pro své schopnosti zmírnit nepohodlí a bolesti, podpořit imunitní systém a také jsou jí přisuzovány adaptogenní účinky. Kromě toho se konopí seté často používá k potlačení úzkosti a deprese. Tato bylina roste převážně na suchých a vlhčích místech, obzvláště mezi skalami a na okrajích lesů. Porosty jsou zpravidla řídké a málokdy dorůstají výšky více než 80 cm. Listy jsou stříbrně lesklé a mají charakteristickou typickou vůni. Květiny jsou žlutozelené se žlutým pupencem uprostřed. Konopí seté je užíváno ve formě čaje nebo tinktury. Uvnitř byliny jsou alkaloidy, které mohou mít léčivé účinky. Alkaloidy jsou hlavně kyselina γ-kannamilová, β-kannamilová, δ-kannamilová a kannamid. Tyto látky se zpravidla doporučují ke snížení úzkosti a deprese, odstranění bolesti a pro lepší spánek. Konopí seté (Cannabis sativa folium cons.) je bylina s mnoha léčivými vlastnostmi, které mohou být použity k podpoře celkové psychické a fyzické pohody. Tato bylina by měla být užívána pod dohledem lékaře, který může posoudit, zda je nebo není vhodné ji zahrnout do léčebné rutiny.

Cannamil Konopný list (konopí list) řez. Cannabis sativa folium cons.
nedostupné
2 070,00
1 848,21 bez DPH
- +
kg

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....