Býk 50g Horní cesty dýchací

17.4.2024

Býk 50g Horní cesty dýchací

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak dlouho trvá účinek Býku 50g Horní cesty dýchací?
A:Účinek Býku 50g Horní cesty dýchací začíná působit velmi rychle, obvykle již do několika minut po aplikaci. Celkově pak účinek této přípravku trvá několik hodin, což závisí hlavně na konkrétních podmínkách každého uživatele.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Může Býk 50g Horní cesty dýchací vyvolat nežádoucí účinky?
A:Býk 50g Horní cesty dýchací se vyznačuje minimálním rizikem vzniku nežádoucích účinků. Někteří uživatelé mohou však pocítit mírnou nevolnost či nepříjemné pocity v krku. Pokud by se objevily nějaké závažnější nežádoucí účinky, je třeba kontaktovat odborného lékaře.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak často lze používat Býk 50g Horní cesty dýchací?
A:Přípravek Býk 50g Horní cesty dýchací by neměl být používán více než 2-3krát denně, aby nedošlo ke zbytečnému zatížení dýchacích cest. Je také důležité dbát na to, aby se nedostal do kontaktu s očima nebo sliznicemi ústní dutiny.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Lze Býk 50g Horní cesty dýchací použít při nachlazení?
A:Býk 50g Horní cesty dýchací může být velmi účinným pomocníkem při boji proti nachlazení

Býk 50g Horní cesty dýchací je unikátní léčivá bylina, jejíž účinná látka je izolovaná z kořenů rostliny Chrozophora plicfolia. Býk 50 je tradičně používán v ayurvédské medicíně už po staletí pro úlevu při zdravotních potížích s dechem a krku. Bylina má antimikrobiální, protizánětlivé a antioxidační vlastnosti, proto je široce používána k léčbě astmatických záchvatů, bolesti v krku a kašle. Také podporuje celkovou imunitní reakci na různé infekce a alergie. Býk 50 se doporučuje užívat dvakrát až třikrát denně po jídle jako tinktura nebo tableta. Tyto formy jsou vhodnější, než když se rostlina vaří, protože odvar může zrušit některé účinné látky. V současnosti také existují přípravky Býk 50 ve formě sirupů nebo čajových směsí. Bylina může být také použita externě a lze ji aplikovat ve formě obkladů nebo mastí na bolesti krku a kašel. Před užíváním byliny Býk 50 je důležité konzultovat s lékařem, protože může interagovat s jinými léky nebo mít vedlejší účinky. U pacientů s onemocněním jater nebo ledvin se doporučuje vyhnout se užívání palsovy tinktury. Navíc by se nemělo užívat více než 5 gramů denně. Před užitím jakékoli formy léčivých bylin je proto vždy nutné se poradit s odborníkem na léčbu.

Býk 50g Horní cesty dýchací
Skladem (10+ ks)
45,00
40,18 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....