Bucco (Těhozev pilkovitý) list celý Barosma serratifolia folium tot.

19.6.2024

Bucco (Těhozev pilkovitý) list celý Barosma serratifolia folium tot.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké účinky má Bucco list celý na naše zdraví?
A:Bucco list celý má protizánětlivé, antiseptické i diuretické účinky. Pomáhá při bolestech v krku, dýchacích obtížích, problémech s močením a také podporuje trávení.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se používá Bucco list celý?
A:Bucco list celý se běžně používá ve formě čajů, extraktů, kapek nebo tablet. Doporučuje se užívat 2-3x denně v dávce 1-2 gramy na šálek vody.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Může se Bucco list celý používat během těhotenství a kojení?
A:Při užívání Bucco listu celého je nutné dodržovat opatrnost při těhotenství a kojení. Pro zajištění bezpečnosti je nejlepší se před užitím poradit s lékařem.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jsou při užívání Bucco listu celého nějaké vedlejší účinky?
A:Při běžném užívání v doporučených dávkách nebyly zaznamenány žádné velké vedlejší účinky. Nicméně, u některých jedinců může způsobit alergickou reakci, takže je důležité sledovat svůj organismus.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kde lze zakoupit Bucco list celý?
A:Bucco list celý se dá zakoupit v bylinných lékárnách, online e-shopech nebo ve specializovaných prodejnách s přírodními produkty. Nezapomeňte ale kupovat výrobky pouze od ověřených a důvěryhodn

e Bucco (Těhozev pilkovitý) list celý Barosma serratifolia folium tot. Barosma serratifolia folium (tot) je bylina s výraznou vůni a léčivými účinky, kterou lze vyskytnout v jižní Africe. Někdy se také nazývá bucco nebo těhozev pilkovitý. Listy bucca jsou v záři světla tmavé, skoro černé. jejich tvar se velmi liší v závislosti na stáří rostliny. Mladé listy jsou obecně oválné a mají kožovitou konzistenci. Starší listy jsou více podlouhlé. Léčivé účinky:Bucco (Těhozev pilkovitý) list celý je doporučen pro jeho léčivé vlastnosti. Obsahuje aktivní složky eugenolu a terpenoidů. Tyto chemické látky mohou pomoci snížit teplotu, zmírnit bolest svalů a zároveň pomáhat uvolňovat toxiny z těla. Jsou také známy pro své antiseptické a antimikrobiální vlastnosti, takže pomáhají zabraňovat infekci. Bucco (Těhozev pilkovitý) list celý může být také užíván interně nebo externě. Interně je používán jako spasmolitický prostředek, antibiotikum a diuretikum. Je také užíván externě pro své léčivé vlastnosti jako například ulevit od svalové bolesti, zánětů kloubů, artritidy, zánětlivých onemocnění a kožních onemocnění. Jak užívat: Barosma serratifolia folium (tot) je často vyráběn jako tinktury nebo odvar, který můžete užívat několikrát denně. Vícesložkové formulace, které obsahují extrakty z bucca jsou také k dispozici ve formě kapslí, tablet nebo čajů. Před užíváním léčivých bylin je vždy nutné konzultovat ošetřujícího lékaře nebo lékárníka.

Bucco (Těhozev pilkovitý) list celý Barosma serratifolia folium tot.
Skladem (10+ kg)
5 278,50
4 712,95 bez DPH
- +
kg

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....