Bucco (Těhozev pilkovitý) list 40g Barosma serratifolia folium cons.

19.6.2024

Bucco (Těhozev pilkovitý) list 40g Barosma serratifolia folium cons.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je to Bucco (Těhozev pilkovitý) list 40g Barosma serratifolia folium cons.?
A:Bucco (Těhozev pilkovitý) list 40g Barosma serratifolia folium cons. je bylinný doplněk stravy používaný k udržení zdravých močových cest.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se to užívá?
A:Bucco (Těhozev pilkovitý) list 40g Barosma serratifolia folium cons. se spotřebuje jako čaj - 1 lžičku na šálek vařící vody a nechat louhovat 5-10 minut. Konzumujte 2-3 šálky denně nebo dle doporučení lékaře.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak funguje?
A:Bucco (Těhozev pilkovitý) list 40g Barosma serratifolia folium cons. obsahuje látky, které mají antibakteriální a diuretické účinky, což pomáhá udržovat zdravou funkci močových cest.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kdo by neměl tento produkt užívat?
A:Lidé s alergií na rostliny ze skupiny Ericaceae by měli tento produkt vynechat. Také těhotné nebo kojící matky by měli tento produkt užívat pouze po konzultaci s lékařem.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak dlouho trvá, než produkt začne účinkovat?
A:Účinky Bucco (Těhozev pilkovitý) list 40g Barosma serratifolia folium cons. by měly být viditelné po několika dnech pravidelného užívání. Nicméně, pokud máte silné příznaky močových cest, může trvat déle, než se účinky projeví.

Bucco je oddenková bylina, která patří do čeledi Calyceraceae. Jeho rodnou zemí je Jižní Afrika. Bucco je jeho latinský název a Těhozev pilkovitý je jeho obecné jméno. Buccový list (Barosma serratifolia folium cons.) je bývá všeobecně používán v potravinářství a farmaceutickém průmyslu. Jako léčebná bylina má Bucco řadu příznivých vlastností. Bucco je účinným antiparazitickým a antiepileptickým, což znamená, že inhibuje růst a reprodukci parazitů, stejně jako odstraňuje epileptické projevy. Bucco se také používá při léčbě duševních poruch a horečky. Má také schopnost snížit hladinu cholesterolu a krevního tlaku. Dále je považována za účinnou protizánětlivou a antikonvulzivní látku. Bucco může být také užitečná při léčbě bolesti a řady dalších zdravotních stavů. Pokud jde o dávkování, doporučuje se brát 40g Bucco listu denně. Mělo by se to provádět po dlouhou dobu, aby byly léčebné vlastnosti Bucco patrné. Je třeba si uvědomit, že Bucco je silná bylina, a proto by se mělo používat s opatrností. Nebyly zaznamenány žádné nežádoucí účinky. V každém případě byste se měli před použitím Bucco poradit se svým lékařem.

Bucco (Těhozev pilkovitý) list 40g Barosma serratifolia folium cons.
Skladem (10+ ks)
133,00
118,75 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....