Borůvka s ginkgem a ženšenem

30.9.2023

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je borůvka s ginkgem a ženšenem?
A:Borůvka s ginkgem a ženšenem je doplněk stravy, který obsahuje kombinaci borůvek, ginkgo biloby a ženšenu. Tyto přírodní složky jsou známy pro své přínosy pro kognitivní funkce a zdraví mozku.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se užívá borůvka s ginkgem a ženšenem?
A:Doporučené dávkování borůvky s ginkgem a ženšenem je dvě kapsle denně, které se užívají s jídlem a spolu s dostatečným množstvím vody. Je důležité dodržovat doporučené dávkování a konzultovat s lékařem před použitím.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou přínosy borůvky s ginkgem a ženšenem pro zdraví?
A:Borůvka s ginkgem a ženšenem může mít pozitivní vliv na kognitivní funkce a podporu zdraví mozku. Ginkgo biloba může zlepšit koncentraci, paměť a mentální výkon, zatímco ženšen může pomoci snížit únavu a zlepšit celkovou vitalitu.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je borůvka s ginkgem a ženšenem vhodná pro každého?
A:Borůvka s ginkgem a ženšenem není vhodná pro každého. Ženy během těhotenství a kojení by měly konzultovat s lékařem před použitím. Je také důležité konzultovat s lékařem, pokud užíváte jiné léky nebo trpíte

e Borůvka s ginkgem a ženšenem (Vaccinium macrocarpon, Ginkgo biloba, Panax ginseng) je bylina, která se ve vztahu ke zdraví objevuje již více než 2000 let. Stalo se to proto, že obsahuje účinné látky, které mohou mít přínosek pro lidské zdraví. Borůvka je bohatá na vitaminy, minerály a antioxidanty, jako jsou flavonoidy a kyselina ellagová, které pomáhají bojovat proti volným radikálům a posilovat imunitní systém. Obsahuje také vitamín K, který je důležitý pro řádnou funkci krevního oběhu. Ginkgo biloba je strom rostoucí ve Střední Asii, který se používá jako léčivá bylina již od 3 000 let. Může se pochlubit látkami, které pomáhají zvýšit objem krve a také podporují průtok mozkem. Studie také ukazují, že Ginkgo pomáhá při boji s kognitivními problémy a paměťovými schopnostmi, a také při potížích se snížením únavy. Ženšen je tradiční čínská bylina, která se dlouhodobě používá k léčbě různých zdravotních problémů. Obsahuje látky, které se nazývají ginseny a jsou zodpovědné za jeho léčebné vlastnosti. Studie ukazují, že ženšen může mít příznivý vliv na metabolickou funkci a také na srdeční zdraví. Také se očekává, že má schopnost posílit imunitní systém a pomoci bojovat proti únavě. Všechny tyto tři byliny mají blahodárné účinky pro lidské zdraví a když jsou použity společně, mohou se jejich účinky ještě znásobit. Protože se jejich použití netýká léčby lidských onemocnění, je možné je bez lékařského doporučení konzumovat.

Borůvka s ginkgem a ženšenem 40g(20x2g) Milota teas Premium
Skladem (10+ ks)
53,00
46,09 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....