Bedrník obecný kořen 50g

9.12.2023

Bedrník obecný kořen 50g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou složení a vlastnosti Bedrníku obecného kořene 50g?
A:Bedrník obecný kořen 50g obsahuje převážně éterické oleje, saponiny a glykosidy. Má protizánětlivé a protirevmatické účinky a pomáhá při trávicích problémech.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se užívá Bedrník obecný kořen 50g?
A:Bedrník obecný kořen 50g se používá jako čajová směs, kterou vaříme v horké vodě. Doporučená dávka je jedna lžička bylin na šálek vroucí vody.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kde mohu zakoupit Bedrník obecný kořen 50g?
A:Bedrník obecný kořen 50g lze zakoupit v lékárnách nebo specializovaných prodejnách s bylinkami. Také ho lze objednat online na různých eshopech.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou možné vedlejší účinky Bedrníku obecného kořene 50g?
A:Vedlejší účinky Bedrníku obecného kořene 50g jsou velmi vzácné. V některých případech může způsobit alergickou reakci.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak dlouho mohu užívat Bedrník obecný kořen 50g?
A:Pokud nenastanou žádné komplikace nebo vedlejší účinky, lze Bedrník obecný kořen 50g užívat po dobu několika týdnů. Doporučuje se však konzultovat užívání s lékařem nebo farmaceutem.

Bedrník obecný (Valeriana officinalis) je bylina z čeledi hluchavkovité. Může dorůstat výšky až 1,5 metru a při déletrvajících suchých obdobích může dokonce přežívat i bez vody. Květy jsou bílé, žluté nebo červené a tvoří se od června do září. Bedrník obecný byl po staletí používán jako uklidňující léčivá bylina. Pravidelná konzumace kořene bedrníku může pomoci při nespavosti a úzkosti. Bedrník obecný kořen 50g se skládá z čerstvých či sušených tmavých kořenů bedrníku. Tento produkt je vyroben s přísným dodržováním nařízení EU o popisu léčivých vlastností bylin. Doporučuje se užívat jako čaj nebo tinkturu. Kořen bedrníku může také být mlít a přidáván do jídel. Může být také použit jako přísada do přírodní kosmetiky. Bedrník obecný má řadu léčebných vlastností. Může pomoci zmírnit napětí a úzkost, zlepšit náladu a zvýšit důvěru ve vlastní schopnosti. Bedrník obecný také pomáhá snižovat stres a přináší fyzické i duševní pohodu. Jeho antispasmodická a sedativní vlastnosti mohou pomoci usnadnit záněty a bolesti svalů.

Bedrník obecný kořen 50g Pimpinella saxifraga radix cons.
nedostupné
73,00
63,48 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....