Anýz vonný plod 50g(20x2,5g) Pimpinella anisum fructus tot.

9.12.2023

Anýz vonný plod 50g(20x2,5g) Pimpinella anisum fructus tot.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je to Anýz vonný plod?
A:Anýz vonný plod je produkt z Pimpinella anisum, rostliny, která se používá jako koření kvůli svému silnému anýzovému aroma a chuťovým vlastnostem.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se používá Anýz vonný plod?
A:Anýz vonný plod se často používá jako koření při vaření, pečení a výrobě likérů. Může být také rozpuštěn v horké vodě a použit jako čaj.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou zdravotní výhody Anýzu vonného plodu?
A:Anýz vonný plod má mnoho zdravotních výhod, včetně podpory trávení a snížení nadýmání. Také může pomoci zmírnit bolesti hlavy a uvolnit svalové křeče.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je Anýz vonný plod bezpečný ke konzumaci?
A:Ano, Anýz vonný plod je obecně považován za bezpečný pro konzumaci v malých množstvích jako koření nebo čaj. Nicméně, lidé s alergií na rostliny z rodiny Apiaceae by měli být opatrní.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak skladovat Anýz vonný plod?
A:Anýz vonný plod by měl být skladován v suchu a chladu, daleko od přímého světla. Je doporučeno skladovat jej v uzavřeném kontejneru, aby se zabránilo ztrátě arome.

Anýz Vonný Plod je léčivá bylina, která výrazně přispívá k dobrému zdraví. Pimpinella anisum fructus tot, jak se obecně nazývá, je k dispozici v obalu o hmotnosti 50g s obsahem 20 dílů po 2,5g. Anýz Vonný Plod je bohatý na éterické oleje a vitamín C, což jsou přírodní látky, které podporují naše zdraví. Olej obsažený v plodech Anýzu vonného má protizánětlivé účinky, které mohou pomoci snížit bolesti způsobené zánětem šlach a kloubů. Éterický olej také přispívá ke snížení kašle a dalších onemocnění dýchacího systému. Dále Anýz vonný plod obsahuje také látky s antioxidačními účinky a vitamín C, který pomáhá posílit imunitní systém, to vše napomáhá léčbě různých nemocí, jako je angína a chřipka. Anýz Vonný Plod může být konzumován v suché, mleté nebo kapalné formě, ale měli byste se poradit s lékařem, abyste zjistili, jakou formu je třeba užívat. Může také být použit v kombinaci s jinými bylinkami nebo přírodními látkami pro terapeutické účely. Anýz Vonný Plod může být také vařen ve směsích s medem, cukrem nebo dalšími sladidly k vytvoření osvěžujícího toniku. Je to vynikající agent pro podporu dobrého trávení a obecné pohody. I když Anýz Vonný Plod může být prospěšný pro zdraví, doporučuje se poradit se svým lékařem, než začnete užívat léčivou bylinu. Mohou se objevit vedlejší účinky, pokud se neužívá v správném množství.

Anýz vonný plod 50g(20x2,5g) Pimpinella anisum fructus tot.
Skladem (10+ ks)
41,00
35,65 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....