Andělika lékařská kořen 50g

24.9.2023

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je Andělika lékařská kořen a jak se používá?
A:Andělika lékařská kořen je bylina často používaná v tradiční medicíně pro své protizánětlivé a imunitu stimulující účinky. Je z něj možné udělat čaj nebo tinkturu, kterou lze užívat vnitřně. Také se může používat jako obklad na zevní bolestivé oblasti.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou přínosy užívání Anděliky lékařského kořene?
A:Mezi hlavní přínosy užívání Anděliky lékařského kořene patří léčba respiračních infekcí, podpora imunitního systému, snížení zánětů, posílení srdce a snížení krevního tlaku.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je Andělika lékařský kořen bezpečný pro všechny?
A:Andělika lékařská kořen je obecně považována za bezpečnou, ale může být kontraindikována pro těhotné ženy a osoby užívající antikoagulační léky. Je vždy nezbytné konzultovat užívání s lékařem nebo farmaceutem, zejména pokud máte zdravotní problémy nebo užíváte jiné léky.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak skladovat Anděliku lékařský kořen?
A:Andělika lékařský kořen by měl být skladován v suchu a temnu, ideálně v uzavřené nádobě. Uchovávejte daleko od tepla a vlhkosti.

Andělika lékařská (Peucedanum officinale) je běžná bylina síce rostoucí v Evropě, Asii a Severní Africe. Kořen anděliky lékařské má silné léčebné účinky, které lidé využívají již po staletí. Kořen anděliky lékařské, se správně nazývá Peucedanum officinale, je zdrojem rostlinných látek pro léčebné účinky. Obsahuje flavonoidy, alkaloidy, éterické oleje, saponiny, triterpénové kyseliny a fytoncidy. Andělika lékařská kořen 50 g může být použita k léčbě různých onemocnění. Její antioxidační vlastnosti jsou užitečné při léčbě problémů souvisejících s metabolismem, jako diabetes nebo obezita. Má také protizánětlivý účinek a může pomoci zlepšit techniku trávení. Andělika lékařská má také antibakteriální účinky a může být použita k léčbě řady střevních infekcí. Pokud jde o léčbu, doporučuje se užívat anděliku lékařskou kořen 50 g jako čaj nebo tinktura, které lze snadno připravit doma. Alternativně lze také užívat přípravky z anděliky lékařské ve formě tabletek nebo kapek. Před zahájením léčby se však doporučuje navštívit svého lékaře a získat od něj přesné informace o dávkování. Jelikož andělika lékařská může mít vedlejší účinky, doporučuje se, aby si lidé s citlivou pokožkou nebo trpící alergiemi raději před užíváním poradili se svým lékařem. Andělika lékařská by také měla být užívána v omezeném množství, protože může způsobit silnou nevolnost.

Andělika lékařská kořen 50g Archangelica officinalis radix cons.
Skladem (10+ ks)
51,00
44,35 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....